Головна навігація
Меню

Porsche Panamera – автомобіль однієї з найяскравіших балетних подій року

Київ. 17 листопада на столичних глядачів Національної опери України чекала постановка класичного балету «Жізель» у виконанні прем’єрів, чиї імена викликають захоплення шанувальників мистецтва танцю і збирають аншлаги у найвідоміших європейських театрах. Головні партії виконали світові зірки балету — Світлана Захарова та Сергій Полунін. Українці за походженням, вихованці Київського хореографічного училища, а нині солісти кращих російських театрів, за іронією долі лише зараз дебютували на сцені Національної опери України, що є для артистів такою ж важливою і значущою подією, як і для київської публіки.


Балет «Жізель» пройшов у рамках Міжнародного проекту «Перша позиція», який систематично буде знайомити глядача зі світовими балетними зірками, які народилися в Україні. Автором грандіозного задуму та художнім керівником проекту стала Світлана Захарова, прима-балерина Большого театру, народна артистка Росії, лауреат Державної премії Російської Федерації, зірка театру «Ла Скала».
На час свого перебування у Києві Світлана Захарова обрала Porsche Panamera Executive для пересування по місту. Зірка балету високо оцінила як динамічні якості автомобіля, так і комфорт та розкіш його інтер’єру. Panamera 4S Executive з подовженою колісною базою дає можливість повністю насолодитися поїздками в спортивному автомобілі тим, хто віддає перевагу перебуванню на другому ряду сидінь. Типові для Panamera окремі сидіння з підігрівом та вентиляцією, пневмопідвіска, електричні сонцезахисні шторки на бічних вікнах та задньому склі, чотиризонний клімат-контроль, спеціальне освітлення створюють приємну атмосферу у задній частині салону. Шумо- та теплозахисне скління захищає пасажирів від цікавих поглядів сторонніх осіб. 


Сергій Корольов, бренд-директор Porsche, прокоментував участь у події: “Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіційний імпортер Porsche в Україні, радо підтримує значущі культурні та соціальні проекти. Виступ Світлани Захарової та Сергія Полуніна подарував незабутні емоції глядачам Національної опери, і ми раді бути частиною цього свята».