Головна навігація
Меню

Елегантний та ексклюзивний - новий Cayenne Platinum Edition у січні 2014 року в Україні

Штутгарт. Компанія Porsche випустить спеціальну серію автомобілів Cayenne Platinum Edition. У цю серію увійдуть відповідні моделі Cayenne і Cayenne Diesel з високоякісної базовою комплектацією, яка матиме чимало популярних опцій. Моделі цієї серії можна буде відразу ж впізнати по кузову, численні деталі якого пофарбовані в колір Platinum Silver Metallic, а також по оздобленню салону, яке має ексклюзивне двоколірне оформлення. Позначення Platinum Edition компанія Porsche надає виключно вишуканим і елегантним серіям автомобілів, які надходять у продаж лише на деякий час. 
Розширена комплектація підвищує, перш за все, комфорт і безпеку автомобілів. У базову комплектацію Cayenne Platinum Edition входять восьмиступінчаста коробка передач Tiptronic S, біксенонові фари, гідропідсилювач керма, а також датчики системи допомоги при паркуванні спереду та ззаду. Дзеркало заднього виду в салоні з автоматичним затемненням запобігає ефекту засліплення фарами попутного транспорту, що рухається позаду. Тоноване скло Privacy, яке також входить до базової комплектації, захистить задніх пасажирів від цікавих поглядів сторонніх. 
У колір Platinum Silver Metallic пофарбовані бічні і центральні планки решітки повітрязабірників, планки бічних вікон, кант спойлера на даху і декоративна планка кришки багажника. У базовій комплектації цих моделей кузов може бути пофарбований в чорний чи білий колір без ефекту металік. В якості опцій пропонуються лакофарбові покриття Meteor Grey Metallic, Deep Black Metallic і Mahogany Metallic. Крім цього, виключно для цієї серії Cayenne як опція пропонується покриття Carrara White Metallic. І довершують ексклюзивний зовнішній вигляд автомобілів цієї серії 19-дюймові диски Cayenne Design II з кольоровими гербами компанії.
Шляхетний відтінок оформленню інтер’єру надає двоколірне часткове оздоблення шкірою кольору Black-Luxor Beige, що входить в базову комплектацію, і повна обробка шкірою в якості опції. Іншими характерними особливостями салону є килимки з окантовкою кольору Luxor Beige і написом Porsche, а також накладки на пороги передніх дверей з написом «Platinum Edition».
Високу якість автомобілів підкреслюють кермо Sport Design з пелюстками перемикання передач, що входить до базової комплектації, підголівники передніх і задніх сидінь з тисненим гербом Porsche, система Porsche Communication Management (PCM) і навігаційний модуль. У базову комплектацію входять також 7-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю і акустична система з одинадцятьма динаміками загальною потужністю 235 Ватт.
Потужність двигуна Cayenne Platinum Edition складає 300 к.с. З коробкою передач Tiptronic S витрати палива в циклі NEFZ становить близько 9,9 л/100 км (викиди CO2 - 236 г/км). Трилітровий двигун V6 Cayenne Diesel Platinum Edition розвиває 245 к.с. і витрачає 7,2 л дизельного палива на 100 кілометрів (викиди СО2 - 189 г/км). 
Cayenne Platinum Edition з’явиться в Україні вже в січні 2014 року, при цьому вартість бензинової версії моделі становить від 792 000 грн., дизельної – від 848 000 грн.

Штутгарт. Компанія Porsche випустить спеціальну серію автомобілів Cayenne Platinum Edition. У цю серію увійдуть відповідні моделі Cayenne і Cayenne Diesel з високоякісної базовою комплектацією, яка матиме чимало популярних опцій. Моделі цієї серії можна буде відразу ж впізнати по кузову, численні деталі якого пофарбовані в колір Platinum Silver Metallic, а також по оздобленню салону, яке має ексклюзивне двоколірне оформлення.

Позначення Platinum Edition компанія Porsche надає виключно вишуканим і елегантним серіям автомобілів, які надходять у продаж лише на деякий час. Розширена комплектація підвищує, перш за все, комфорт і безпеку автомобілів. У базову комплектацію Cayenne Platinum Edition входять восьмиступінчаста коробка передач Tiptronic S, біксенонові фари, гідропідсилювач керма, а також датчики системи допомоги при паркуванні спереду та ззаду. Дзеркало заднього виду в салоні з автоматичним затемненням запобігає ефекту засліплення фарами попутного транспорту, що рухається позаду. Тоноване скло Privacy, яке також входить до базової комплектації, захистить задніх пасажирів від цікавих поглядів сторонніх. У колір Platinum Silver Metallic пофарбовані бічні і центральні планки решітки повітрязабірників, планки бічних вікон, кант спойлера на даху і декоративна планка кришки багажника. У базовій комплектації цих моделей кузов може бути пофарбований в чорний чи білий колір без ефекту металік. В якості опцій пропонуються лакофарбові покриття Meteor Grey Metallic, Deep Black Metallic і Mahogany Metallic.

Крім цього, виключно для цієї серії Cayenne як опція пропонується покриття Carrara White Metallic. І довершують ексклюзивний зовнішній вигляд автомобілів цієї серії 19-дюймові диски Cayenne Design II з кольоровими гербами компанії.Шляхетний відтінок оформленню інтер’єру надає двоколірне часткове оздоблення шкірою кольору Black-Luxor Beige, що входить в базову комплектацію, і повна обробка шкірою в якості опції. Іншими характерними особливостями салону є килимки з окантовкою кольору Luxor Beige і написом Porsche, а також накладки на пороги передніх дверей з написом «Platinum Edition».Високу якість автомобілів підкреслюють кермо Sport Design з пелюстками перемикання передач, що входить до базової комплектації, підголівники передніх і задніх сидінь з тисненим гербом Porsche, система Porsche Communication Management (PCM) і навігаційний модуль. У базову комплектацію входять також 7-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю і акустична система з одинадцятьма динаміками загальною потужністю 235 Ватт.

Потужність двигуна Cayenne Platinum Edition складає 300 к.с. З коробкою передач Tiptronic S витрати палива в циклі NEFZ становить близько 9,9 л/100 км (викиди CO2 - 236 г/км). Трилітровий двигун V6 Cayenne Diesel Platinum Edition розвиває 245 к.с. і витрачає 7,2 л дизельного палива на 100 кілометрів (викиди СО2 - 189 г/км). Cayenne Platinum Edition з’явиться в Україні вже в січні 2014 року, при цьому вартість бензинової версії моделі становить від 792 000 грн., дизельної – від 848 000 грн.