Головна навігація
Меню

Snow and Ice 2014 – ексклюзивний тест-драйв Porsche у Фінляндії

   7-10 лютого 2014 року в суворих умовах Півночі відбувся тест-драйв Porsche, в якому взяла участь і українська група. Цього року компанія Porsche приймала гостей в м. Леві, де на них чекав розкішний готель, розташований безпосередньо на лижному схилі, а також тестовий парк з майже 70 автомобілів, серед яких – 911 Carrera S, 911 Carrera 4S, Panamera та 911 Turbo.

   На снігу та кризі учасники мали можливість навчитися мистецтву дрифта, відчути різницю між задньо- та повноприводними моделями, розкрити потенціал системи Porsche Traction Management (РТМ), а також порівняти автомобілі з 1.5 мм та 4 мм шипованою гумою. Спеціально розмічені на замерзлій поверхні трясовини секції включали слаломну ділянку, так званий ралійний поворот, «вісімку», цікавої конфігурації треки тощо.

  Тест-драйв, який тривав два дні, переконав учасників в непересічних можливостях автомобілів Porsche, їхній надійності та керованості, а також дав змогу відчути прогрес в розвитку власних водійських навичок. Досвідчені інструктори не лише консультували учасників, але й провели показові заїзди з кожним, вправно утримуючи автомобіль в контрольованому заносі.

 Окрім активної тестової програми, на учасників чекало приємне спілкування, вишукані частування від місцевих кухарів, пам’ятні подарунки.

 Офіційна дилерська мережа Porsche регулярно організовує тест-драйви модельного ряду як в Україні, так і за кордоном. Дізнатися подробиці щодо запланованих заходів можна в "Порше Центр Донецьк"

  

Порше Центр Донецк
пр-т Ленінський, 47д
тел.(062)210-09-10