Головна навігація
Меню

Незабутні враження разом з Porsche - поїздка на тест-драйв Porsche on Track

Щороку шанувальники та власники справжніх спортивних автомобілів мають можливість зануритися у світ Porsche, отримати незабутні враження та яскраві емоції від участі в виїзних тест-драйвах. Технічна досконалість автомобілів, спортивний драйв, ексклюзивна розважальна програма в поєднанні з кращими спортивними треками світу не залишають байдужими жодного учасника. 
Цього разу ми пропонуємо відвідати відомий трек з відмінною інфраструктурою - Istanbul Circuit, де можна сповна відчути спортивний характер автомобілів Porsche та вдосконалити навички керування автомобілем завдяки порадам  професійних інструкторів Porsche. Учасники поїздки матимуть можливість протестувати практично весь модельний ряд Porsche, у тому числі – легендарні спортивні автомобілі.
На учасників також чекають смачні делікатеси від місцевих кухарів, а також розкішні умови проживання у готелі Radisson Blue Hotel&Spa.
Дізнатися подробиці щодо поїздки, а також зареєструватися для участі у заході можна в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні.  

Щороку шанувальники та власники справжніх спортивних автомобілів мають можливість зануритися у світ Porsche, отримати незабутні враження та яскраві емоції від участі в виїзних тест-драйвах. Технічна досконалість автомобілів, спортивний драйв, ексклюзивна розважальна програма в поєднанні з кращими спортивними треками світу не залишають байдужими жодного учасника. Цього разу ми запропонували відвідати відомий трек з відмінною інфраструктурою - Istanbul Circuit, де можна сповна відчути спортивний характер автомобілів Porsche та вдосконалити навички керування автомобілем завдяки порадам  професійних інструкторів Porsche.

Учасники поїздки мали можливість протестувати практично весь модельний ряд Porsche, у тому числі – легендарні спортивні автомобілі.На учасників також чекали смачні делікатеси від місцевих кухарів, а також розкішні умови проживання у готелі Radisson Blue Hotel&Spa.