Головна навігація
Меню

Понад 38 500 автомобілів Porsche було поставлено клієнтам в першому кварталі 2014 року

За перші три місяці цього року Porsche AG передала своїм клієнтам понад 38 500 автомобілів, і таким чином перевищила хороші показники минулого року (2013: 37 009 автомобілів). Одночасно з початком весни, покупці Boxster і 911 з нетерпінням чекали на новий Porsche з відкритим верхом. До кінця року виробник спортивних автомобілів сподівається на подальше зростання показників завдяки новому Porsche Macan, який вже доступний в Porsche центрах Європи.

«В першому кварталі цього року показники поставок по всьому світу перевищують показники минулих років», - заявив доктор Бернхард Майєр, член правління Porsche AG, який відповідає за продаж та маркетинг.– «Цифри красномовно говорять про наші захоплюючі продукти та про високі досягнення у продажу усього модельного ряду Porsche. Наразі ми розпочинаємо продаж Macan і з нагоди його появи на ринку Європи в минулі вихідні ми вітали десятки тисяч існуючих та потенційних клієнтів, а також шанувальників марки Porsche».
За січень-березень 2014 Porsche зафіксувала зростання в кожному регіоні.У Китаї близько 9 900 нових автомобілів були доставлені клієнтам, що на 12 відсотків більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Такі автомобілі як: 911, Boxster, Cayman, Cayenne і Panamera також були дуже популярними на американському ринку, продажі яких сягнули більше 10 000 одиниць (приріст: +5,0%). У всьому світі Panamera користується великим попитом: з початку року і до сьогоднішнього дня поставки спортивних седанів Porsche сягнули понад 6 600, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року є більшим на 17 відсотків.

«В першому кварталі цього року показники поставок по всьому світу перевищують показники минулих років», - заявив доктор Бернхард Майєр, член правління Porsche AG, який відповідає за продаж та маркетинг.– «Цифри красномовно говорять про наші захоплюючі продукти та про високі досягнення у продажу усього модельного ряду Porsche. Наразі ми розпочинаємо продаж Macan і з нагоди його появи на ринку Європи в минулі вихідні ми вітали десятки тисяч існуючих та потенційних клієнтів, а також шанувальників марки Porsche».За січень-березень 2014 Porsche зафіксувала зростання в кожному регіоні.У Китаї близько 9 900 нових автомобілів були доставлені клієнтам, що на 12 відсотків більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Такі автомобілі як: 911, Boxster, Cayman, Cayenne і Panamera також були дуже популярними на американському ринку, продажі яких сягнули більше 10 000 одиниць (приріст: +5,0%). У всьому світі Panamera користується великим попитом: з початку року і до сьогоднішнього дня поставки спортивних седанів Porsche сягнули понад 6 600, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року є більшим на 17 відсотків.