Головна навігація
Меню

Тест-драйв Porsche на гоночному треці у Пярну - яскраві емоції разом із Porsche!

Щороку шанувальники та власники автомобілів Porsche мають можливість зануритися у світ Porsche, отримати незабутні враження та яскраві емоції від участі в Porsche World Road Show. Технічна досконалість автомобілів, спортивний драйв, живописні пейзажі, ексклюзивна розважальна програма в поєднанні з кращими спортивними треками світу не залишають байдужими жодного учасника.

Цього разу місцем для подібного заходу було обрано мальовниче місто Пярну – головний курорт Естонії на березі Балтійського моря, де і розташований гоночний трек з комфортними умовами для проживання та відпочинку після тест-драйву. Учасники поїздки матимуть можливість протестувати практично весь модельний ряд Porsche, у тому числі – легендарні спортивні автомобілі.

Окрім чудового проведення часу в дружній атмосфері, учасникам будуть запропоновані інші розваги - гостей частуватимуть кращими делікатесами від місцевих кухарів, а розкішні умови проживання гарантує готель Tervise Paradiisi Hotel.

Дізнатися подробиці щодо поїздки, а також зареєструватися для участі у заході можна у відділах продажу "Порше Центр Київ Аеропорт". Кількість місць обмежена.  

 

Відділи продажу "Порше Центр Київ Аеропорт": 

Порше Центр Київ Аеропорт

с. Чубинське, вул. Київська, 43 (32 км Бориспільської траси), 

тел./факс: +38 (044) 201-911-0

Порше Центр Київ 

Київ, вул. Велика Васильківська, 5 (Бессарабський квартал),

тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20