Головна навігація
Меню

Porsche Driver’s Selection – нові велосипеди доступні з березня 2014 року

Справжній Porsche з двома колесами

 

Штутгарт. Porsche є синонімом динаміки, спортивних якостей і задоволення від керування – ці характеристики стосуються як  двоколісних, так і чотирьохколісних Porsche: Porsche розширює асортимент Driver’s Selection  за рахунок нових велосипедів, які будуть доступними з березня 2014 року. Porsche Bike RX, Porsche Bike RS та Porsche Bike вражають своїми інноваційними матеріалами і спортивним характером як на дорозі, так і на бездоріжжі. Дизайн є типовим для Porsche: рами нових велосипедів нагадують силуети спортивних автомобілів, виготовлених  в Цуффенгаузені.

Новий велосипед RX є ідеальним вибором для позашляхових маршрутів завдяки 20-ступінчастій коробці передач Shimano та 27,5 дюймовим колесам. Високотехнологічна карбонова рама гірського велосипеда поєднує стійкість і низьку вагу із вражаючими демпфуючими властивостями, гарантуючи безмежне задоволення від їзди на свіжому повітрі. Пневматична вилка DT Swiss і гідравлічні дискові гальма, які  постачаються німецьким спеціалізованим виробником Magura, забезпечують оптимальний контроль під час кожного маневру і на будь-якій місцевості.

Велосипед RS також має високотехнологічну раму, виготовлену із ергономічних вуглецевих компонентів, в результаті чого загальна вага спортивного велосипеда становить лише дев'ять кілограмів. 20-ступінчаста коробка передач робить велосипед ідеальним для спортивних прогулянок міськими дорогами чи довготривалих подорожей. Більше того, обладнання XTR від Shimano і ультра-легкі гальма від Magura забезпечують повну ексклюзивність на дорозі, навіть без восьмициліндрового двигуна.

Porsche Bike, в свою чергу, оснащений 8-ступінчастою коробкою передач Shimano Alfine, яка дозволяє легко перемикати усі вісім передач. Привід з зубчастим ременем передає крутний момент на колеса беззвучно, в той час як дискові гальма MT26 від Magura забезпечують оптимальну безпеку, що робить Porsche Bike ідеальним супутником під час пересування «міськими джунглями».

Ще однією особливістю велосипедів Porsche є протиугінні коди, які стандартно нанесені під фарбою на рамі. Спеціальна етикетка містить унікальний код і призначена для захисту від злодіїв. Якщо крадіжка все-таки станеться, цей код може бути використаний в інтернеті для повідомлення про викрадення велосипеда. В результаті зареєстровані велосипеди можна легко перевірити онлайн чи під час руху, скориставшись додатком iPhone чи QR-кодом, що значно ускладнює продаж викрадених велосипедів.

Велосипеди Porsche будуть представлені в трьох розмірах (S, M та L) з березня 2014 року. Деталі щодо замовлення велосипедів та іншої продукції з асортименту Porsche Driver’s Selection Ви зможете знайти отримати у "Порше Центр Київ Аеропорт". 

Порше Центр Київ Аеропорт

с. Чубинське, вул. Київська, 43 (Бориспільське шосе), 

тел./факс: +38 (044) 201-911-0