Головна навігація
Меню

Захопливий тест-драйв Porsche on Track у Словаччині

Цього року шанувальники та власники автомобілів Porsche мають можливість зануритися у світ Porsche, отримати незабутній досвід та яскраві враження під час заходів Porsche on Track.

Porsche on Track – серія закордонних тест-драйвів Porsche, що відбуваються на кращих спортивних треках світу під керівництвом високопрофесійних інструкторів PorscheЗакордонні тест-драйви дають можливість учасникам зрозуміти філософію виробника спортивних автомобілів, протестувати останні новинки модельного ряду Porsche, отримати унікальний водійський досвід. В свою чергу, технічна досконалість автомобілів Porsche, спортивний драйв, живописні пейзажі та ексклюзивні розважальні програми не залишають байдужими жодного учасника заходу.

Цієї осені ми маємо нагоду запросити Вас на наступний Porsche on Track, що відбудеться у Словаччині з 24 по 26 жовтня. Місцем проведення заходу обрано професійний гоночний трек Slovakiaring, що відомий чудовою інфраструктурою та численними поворотами. Тестова програма передбачає випробовування практично всього модельного ряду Porsche в умовах треку та бездоріжжя.

Окрім насиченої тестової програми на учасників заходу чекатимуть традиційні подарунки, приємне дозвілля в колі однодумців та частування від кращих місцевих кухарів.  


При придбанні автомобіля Porsche у продовж трьох місяців з дат проведення закордонного тест-драйву, клієнту повертається вартість участі у заході. 

Дізнатися подробиці та зареєструватися на участь у заході можна у офіційних дилерів Porsche. Кількість місць обмежена.