Головна навігація
Меню

Додаткове спортивне обладнання для Porsche Macan

Штутгарт. Porsche Exclusive пропонує нові можливості для персоналізації нового Porsche Macan. Пакет Sport Design, спортивна вихлопна система, біксенонові фари чорного кольору та затемнені світлодіодні задні ліхтарі з адаптивним стоп-сигналом відтепер доступні для встановлення на автомобіль при виробництві. Головною інновацією є доступні у трьох колірних рішеннях нові 21-дюймові диски Sport Classic, які повторюють дизайн легендарних дисків Fuchs для Porsche 911, та розширені варіанти оформлення салону автомобіля. З грудня 2014 року ці опції можна буде замовити через програму додаткового обладнання Porsche Tequipment.

Пакет Sport Design, який включає модернізовані передній та задній бампери, бокові накладки на нижню частину дверей та на пороги, підкреслює унікальний вигляд та спортивний характер автомобіля. Крім того, ці елементи, як і верхній та нижній спойлери задньої частини кузову, можуть бути пофарбовані у колір кузова або частково у чорний глянець.

Основною особливістю спортивної вихлопної системи є видозмінені вихлопні патрубки та можливість дистанційного управління гучністю звуку із салону автомобіля. Візуально таку вихлопну систему легко розпізнати завдяки здвоєним насадкам на вихлопні патрубки, які можуть бути виконані з нержавіючої сталі, а також пофарбовані у хромований чорний або сріблястий колір.

Внутрішня поверхня, ободи та відбивач світла у затемнених біксенонових фарах виконані у чорному кольорі. Фари також оснащені світлодіодною системою Porsche Dynamic Light System (PDLS), яка коригує інтенсивність потоку світла передніх фар. Як і передні фари, світлодіодні задні ліхтарі укомплектовано темно-червоною лінзою, а поверхні елементів частково пофарбовано у чорний.

Пропоновані програмами Porsche Exclusive і Porsche Tequipment можливості для індивідуалізації інтер’єру автомобіля також значно розширені. Так, новий варіант оздоблення інтер’єру Limed Oak додатково включає декоративну обробку панелі приладів та дверей біленим дубом. Крім того, пропонується обробка шкірою або вставки із глянцевим покриттям для численних елементів інтер'єру автомобіля, зокрема для блока мультимедійної системи Porsche Communication Management (PCM).

Інформацію щодо Porsche Exclusive та Porsche Tequipment можна отримати в офіційних дилерських центрах Porsche.