Головна навігація
Меню

Porsche Performance Drive Black Sea – Caspian Sea

Трабзон. 14 команд із 10 країн Центральної та Східної Європи братимуть участь у цьогорічному автопробігу Porsche Performance Drive Black Sea – Caspian Sea на новому Porsche Cayenne S. Команди долатимуть маршрут мальовничими місцевостями від турецького міста Трабзон до столиці Азербайджану Баку із зупинками у грузинських містах Батумі, Тбілісі та Степанцмінді. Для здобуття перемоги у марафоні кожна із команд за кермом нового Porshce Cayenne S має показати найкращі результати, вирішуючи ключові завдання: дістатися вчасно пунктів призначення, мати мінімальні витрати палива та бути лідером у вирішенні додаткових завдань під час маршруту. 

У минулих марафонах українська команда боролася лише за перемогу. У 2012 році перемога була вирвана у команди Угорщини на останньому етапі. Торік українці з самого старту захопили лідерство, але завершили марафон на призовий третій позиції. Цього разу команда у складі Сергія Корольова, Миколи Захаренкова, Максима Щербакова та Євгена Сокура – учасника двох попередніх автопробігів, як ніколи націлена на першість. 

Дізнатись більше про українську команду, побачити фото- та відеозвіти з автоперебігу у режимі реального часу можна вже зараз на сторінці команди у соціальній  мережі Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Team-13-Ukraine-Porsche-Performance-Drive/1513351808911576?ref=hl 

Пригода починається 9 жовтня із прибуття до Трабзона та триватиме до 13 жовтня, щойно буде досягнута кінцева точка маршруту – Баку. 
Перебіг подій Porsche Performance Drive Black Sea – Caspian Sea також відображатимуть наступні онлайн-канали: porscheperformancedrive.com, fb.com/porscheperfdriv, twitter.com/porscheperfdriv, instagram.com/porscheperfdriv.