Головна навігація
Меню

Світовий ексклюзив: нова плагін-гібридна модель від Porsche

Штутгарт. 2 жовтня під час Паризького автосалону світову прем'єру святкуватиме нова модель Porsche – Cayenne S E-Hybrid. Це перший плагін-гібридний автомобіль у сегменті преміальних SUV, і зараз саме він встановлює стандарти серед люксових повноприводних автомобілів. Таким чином, пропонуючи на ринку також Panamera S E-Hybrid та 918 Spyder, компанія Porsche стає світовим лідером із виробництва плагін-гібридних автомобілів. 

Завдяки плагін-гібридній технології витрата палива для моделі Cayenne S E-Hybrid становить лише 3,4 літра на 100 кілометрів при показнику викидів CO2 79 г/км. У класі позашляховиків це першість за ефективністю витрат пального. 

Також у Парижі Porsche вперше представить оновлену лінійку моделей Cayenne – Cayenne S, Cayenne Turbo, Cayenne Diesel та Cayenne S Diesel. Основними їх рисами стали підвищена потужність та паливна економічність, ще більш вивірена керованість, загострені риси дизайну та розширене серійне оснащення. 

Реакція ринку на моделі з концепцією удосконаленого приводу є цілком позитивною: протягом перших восьми місяців 2014 року Porsche передав покупцям 16 698 одиниць Panamera, з яких 1513 одиниць, або 9%, становлять саме Panamera S E-Hybrid. Компанія Porsche очікує на досить високі показники продажів і своєї нової моделі. 

Презентація Cayenne S E-Hybrid та всієї оновленої лінійки Cayenne відбудеться о 9:35 ранку під час прес-конференції у павільйоні 4. У режимі реального часу прес-конференція буде доступна за посиланням: http://www.porsche.com/paris.