Головна навігація
Меню

Більше потужності та динамічності: нові моделі Porsche 911 Carrera GTS

Штутгарт. Porsche виводить на старт друге покоління 911 Carrera GTS. Чотири варіанти моделі - купе і кабріолет, з заднім або повним приводом - покликані заповнити нішу між 911 Carrera S і дорожнім варіантом справжнього гоночного спорткара 911 GT3. Кілька особливостей нової моделі, що забезпечують ще більш вражаючу динаміку і неймовірний захват від кожної поїздки: потужність 430 к.с., пакет Sport Chrono, а також адаптивна підвіска PASM, що занижує кузов автомобіля на 10 мм. Підвищена ефективність дозволила добитися ще кращих динамічних показників при незмінно вражаючих показниках паливної економічності, що знаходяться на рівні моделей Carrera S. Оснащений автоматичною коробкою передач Porsche Doppelkupplung (PDK) Porsche 911 Carrera GTS розганяється з 0 до 100 км/год за 4,0 секунди (кабріолет: за 4,2 секунди). Максимальна швидкість всіх моделей GTS перевищує 300 км/год. Найшвидша модифікація, в кузові купе із заднім приводом і механічною трансмісією, здатна досягти вражаючих 306 км/год. 

З урахуванням рівня оснащення нові топові моделі лінійки стають привабливими і з фінансової точки зору. Ряд опцій вже включений до стандартного оснащення. Наприклад, біксенонові фари з системою Porsche Dynamic Light System (PDLS) або спортивна вихлопна система, що забезпечує фірмовий, ні з чим не зрівняний звук GTS. Інтер'єр моделі відрізняється ексклюзивним оздобленням алькантарою, якою, як і у всіх інших GTS-моделях, оздоблені також центральні частини шкіряних спортивних сидінь водія і переднього пасажира. 

Зовнішній вигляд нових модифікацій 911 - як і всіх модифікацій GTS від Porsche - значно відрізняється від інших моделей Carrera. Моделі оснащуються кузовом від 911 Carrera 4 з розширеними задніми колісними арками і розширеною колією. У стандартне оснащення входять 20-дюймові колеса з центральним кріпленням, окрашені в ексклюзивний чорний матовий колір. Передню частину кузова характеризують особливі елементи обробки і затемнені фари. До задньої частини автомобіля погляд притягують чорні смуги на особливій решітці повітрозабірника GTS та оброблені чорним хромом патрубки вихлопної системи. 

Після появи цих нових моделей ряд 911 Carrera тепер представлений 12 спортивними автомобілями, що відрізняються рівнем потужності, видом кузову (купе або кабріолет) і заднім або повним приводом.

Офіційна дилерська мережа Porsche з листопада розпочинає приймати замовлення на 4 нові моделі 911 Carrera.