Головна навігація
Меню

Виняткові ціни на Porsche

Porsche Cayenne має динаміку спортивного автомобіля, доповнену відмінним позашялховим потенціалом. У поєданні із розкішним виконанням, характерним для автомобіля класу "люкс", універсальністю та комфортом, цей автомобіль є лідером серед клієнтських вподобань по всьому світу.

Скористайтесь зараз неймовірно привабливими умовами придбання Porsche Cayenne. Кількість автомобілів, на які розповсюджується пропозиція, обмежена.

Porsche Panamera  - кращий у своєму класі спортивний седан, що залишає суперників далеко позаду, коли справа стосується динаміки та особливо розкішного поєднання продуктивності та ексклюзивності. Автомобіль, який розширює межі мріянь незалежно від того, яку роль ви обрали - водія або пасажира. 

До 30 листопада ми також оголошуємо спеціальні умови придбання автомобілів Porsche Panamera із вигодою у 25% від початкової вартості автомобіля.

Програма діє у всіх офіційних дилерів Рorsche в Україні. Звертайтеся до найближчого дилерського центру для отримання спеціальної пропозиції на обраний вами автомобіль та додаткової інформації. Кількість автомобілів обмежена.