Головна навігація
Меню

Snow and Ice 2015

Київ. Зимова школа спортивного керування Porsche із року в рік користуються шаленим успіхом серед прихильників бренду по всьому світу. Програма Snow and Ice є першим рівнем навчального курсу в умовах снігу та льоду.

Ми раді анонсувати черговий курс Snow and Ice 2015, що відбудеться у місті Леві, Фінляндія, з 11 по 14 лютого 2015 року.

Загальна тривалість програми складає 4 дні. Тест-драйвам та навчальній програмі присвячені повні 2 дні програми. Протягом двох днів на спеціальному навчальному полігоні Porsche учасники програми матимуть можливість удосконалити навики водійської майстерності в екстремальних умовах під керівництвом професійних інструкторів Porsche: дізнатись більше про основи спортивного керування, правила безпечного водіння в умовах снігу та льоду під час теоретичного курсу та відпрацювати ефективне гальмування, заходження у повороти та пускання автомобіля у контрольований занос під час практичного курсу.

Окрім навчального курсу на учасників чекатиме тест-драйв автомобілів Porsche на замерзлій поверхні трясовини, для якого загартовані 911 Carrera S, Panamera GTS, Cayenne, Macan та Cayman GTS на шипованій гумі.

Програма передбачає індивідуальне прибуття учасників до аеропорту Кіттіла, трансфери з/до аеропорту, проживання учасників у розкішному готелі Levi Panorama, розташованому безпосередньо на лижному схилі, вечірні програм та вишукане частування від місцевих кухарів.

Вартість програми для одного учасника складає 3400 євро. Розрахунок здійснюється у гривні по міжбанківському валютному курсу на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті - http://www.winner.ua/

Кількість місць обмежена. Реєстрація для участі у програмі триває до 02 грудня 2014 року.

Для прихильників бренду Porsche, які вже приймали участь у навчальному курсі Snow and Ice, ми пропонуємо ознайомитись із зимовими навчальними програми просунутого рівня на веб-сайті - http://www.porsche.com/driving-experience-winter

Дізнатися більше про зимові навчальні програми можна в усіх офіційних дилерських центрах Porsche в Україні.