Головна навігація
Меню

Компанія Porsche передала клієнтам 151 500 автомобілів на поточний момент року

Штутгарт. Компанія Porsche AG з січня по жовтень 2014 збільшила свої продажі по всьому світу на 14 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 151 500 покупців обрали для себе автомобілі від виробника спорткарів зі Штутгарту. За жовтень 2014 року компанія Porsche передала клієнтам 15 800 автомобілів, що на 18% більше за аналогічний період минулого року.«Розробивши особливо спортивні моделі 911 Carrera GTS і Cayenne GTS, ми розширили свій привабливий портфоліо спортивних автомобілів», - засвідчує доктор Бернхард Майєр, член правління Porsche AG, який відповідає за продажі та маркетинг. «А поєднання генів Porsche з перспективною плагін-гібридною технологією у модельних рядах Cayenne та Panamera викликає великий інтерес з боку покупців».

У Європі з січня по жовтень 2014 року виробник спорткарів Porsche AG передав клієнтам 49 300 автомобілів, показавши збільшення у продажах на 17 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року. Значний зріст - 19 відсотків - відзначений на китайському ринку: тут було реалізовано 36 000 автомобілів.

Позитивній тенденції у продажах значно посприяла модель Panamera: в цілому клієнтам по всьому світу було поставлено більше 20 000 автомобілів цієї моделі. При цьому покупці все частіше обирають екологічний Panamera S E-Hybrid.