Головна навігація
Меню

Porsche святкує потрійну перемогу у рамках премії «Золоте кермо» 2014 року

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG здобула перемогу відразу у трьох номінаціях престижної автомобільної премії «Золоте кермо» 2014 року. Вже в 39-те читачі німецьких автомобільних видань «Bild am Sonntag» та «Auto Bild», а також команда журі обирали найкращий автомобіль року, що минає. У результаті одним із переможців став 911 Targa, за який більше 200 000 читачів віддали свої голоси. Він здобув чисту перемогу у Німеччині та ще шістьох країнах: Франції, Іспанії, Угорщині, Австрії, Білорусі та Швейцарії.

А журі у складі 53 суддів, серед яких автомобільні журналісти, автогонщики, знаменитості та експерти з інших напрямків, визнало Cayman GTS найкращим спортивним автомобілем, а Macan S Diesel найкращим у класі SUV.

Міжнародне журі оцінювало учасників конкурсу за 35 критеріями у ході численних тестових поїздок. Перемогу Porsche прокоментували Маттіас Мюллер, голова виконавчої ради, Вольфганг Хатц, член ради, відповідальний за дослідження та розробки, а також Міхаель Мауер, голова студії дизайну Porsche.

«Перемогу відразу у трьох номінаціях премії «Золоте кермо» Porsche здобув уперше за всю свою історію. Ми вражені тим надзвичайним визнанням, яке отримали наші моделі», – сказав Маттіас Мюллер під час вручення нагород. Вольфганг Хатц підкреслив: «Для Porsche важлива не лише потужність двигуна, важливе поєднання високого рівня продуктивності, ефективності та керованості, властиве для Cayman GTS як представника спортивних автомобілів та Macan як представника компактних позашляховиків». Про чисту перемогу 911 Targa, Міхаель Мауер сказав: «Ця нагорода для нас дуже особлива, вона зміцнює зв'язок між класичним дизайном оригінального Targa та сучасним спортивним характером 911, який відчули прихильники моделі по всій Європі».