Головна навігація
Меню

Автоспорт – 2015

Штутгарт. Під час автоспортивного шоу Night of Champions, яке відбулося у м. Вайссах, компанія Porsche чітко продемонструвала свою прихильність до заводського та клієнтського автоспорту. «Ми продовжуємо нарощувати темп і навіть, так би мовити, вмикаємо форсаж, оскільки автоспорт глибоко вкорінився у сутність бренду Porsche і є для нас набагато більшим, ніж самоціллю, – підкреслив у своєму виступі Вольфганг Хатц, керівник відділу досліджень і розробок. – На гоночних трасах по всьому світу ми розробляємо і випробовуємо технології, які високо цінують покупці наших спортивних автомобілів», – зазначив він. «Автоспорт є душею і принципом нашого підприємства. Найкращі та найбільш інноваційні технології в наших спорткарах для звичайних доріг запозичені безпосередньо з автоспорту», – додав голова правління Porsche Маттіас Мюллер.

Масштабна еволюція Porsche 919 Hybrid 2015 року
У 2015 році Porsche знову братиме участь у чемпіонаті світу з перегонів на витривалість World Endurance Championship (WEC) і виставляє на старт два 919 Hybrid. У гонці 24 години Ле-Мана буде задіяно ще й третій автомобіль, одним із пілотів якого стане зірка Формули-1 Ніко Хюлькенберг. 919 Hybrid 2015 модельного року являє собою значну еволюцію версії попереднього, 2014 року. Переможець фіналу сезону в Сан-Паулу зазнав масштабної оптимізації і в 2015 році повинен ще краще підлаштовуватися під будь-які особливості трас.Свій перший функціональний тест Porsche 919 Hybrid другого покоління пройшов у грудні 2014 року на випробувальному полігоні у м. Вайссах під керівництвом заводського пілота Porsche Марка Ліба. 

Porsche розширює свою присутність у світових перегонах на витривалість
Додатково до участі в категорії LMP1 у 2015 році компанія Porsche також виставляє на чемпіонат світу два боліди 911 RSR. Згідно із запланованою на даний момент диспозицією кокпіти в обох болідах поділять між собою заводські пілоти Porsche Міхаель Крістенсен та Ріхард Літц, а також Патрік Пилі та Фредерік Маковецький. «Остаточний склад пілотів залежить від того, хто з діючих пілотів GT займе місце у нашому третьому автомобілі LMP1», – зазначив керівник відділу досліджень і розробок Porsche Вольфганг Хатц.

Чемпіон суперкубка Ерл Бамбер стане заводським пілотом Porsche
У майбутньому сезоні склад GT в Porsche Motorsport посилить новозеландець Ерл Бамбер. Він також пілотуватиме 911 RSR у чемпіонаті Tudor United Sportscar Championship. Переможець міжнародного кубка Porsche Motorsport International Cup Scholarship, Бамбер отримав у сезоні 2014 премію в розмірі 200 000 євро як найталановитіший гонщик в міжнародних монокубку Porsche. У фінальній гонці сезону, під час чемпіонату Tudor United Sportscar Championship, Бамбер вже заміняв травмованого заводського пілота Porsche Ріхарда Літца і таким чином отримав свій перший гоночний досвід на 911 RSR.

Porsche має намір захистити свій титул у чемпіонаті Tudor United Sportscar Championship
Для участі у другому сезоні найважливішого чемпіонату США серед спортивних автомобілів компанія Porsche делегує свої заводські екіпажі. Команда Team Porsche North America виходить на старт на двох 911 RSR. На відкритті сезону, під час 24-годинної гонки в Дайтоні, Ерл Бамбер виступатиме разом із досвідченими пілотами Фредеріком Маковецьким та Йоргом Бергмейстером. Другий автомобіль Porsche пілотуватимуть Нік Тенді, Патрік Пилі та Марк Ліб, який виступав раніше у класі LMP1.

Яп Ван Лаген виграв кубок Porsche Cup

Вдруге в історії кубка Porsche Cup приз для найуспішніших у світі приватних пілотів Porsche зумів завоювати нідерландський гонщик. Першим був Гейс Ван Леннепе, який отримав цей приз у 1970 році, коли кубок розігрувався вперше. А сьогодні цей традиційний кубок Porsche з рук члена наглядової ради Porsche AG, доктора Вольфганга Порше приймає Яп Ван Лаген. Також Яп Ван Лаген, який за минулий сезон набрав 5010 очок, отримує новий Porsche 911 Carrera S вартістю понад 120 000 євро. Маттео Беретта (Італія), який посів друге місце, нагороджується грошовим призом у розмірі 30 000 євро, а Крістіан Рід (Німеччина), що став третім, отримує 25 000 євро.Яп Ван Лаген, який почав свою кар'єру в автоспорті у віці 23 років, набрав очки на гоночних автомобілях Porsche у трьох серіях: ADAC GT Masters, Blancpain Sprint Series та чемпіонаті VLN з перегонів на витривалість на Нюрбургрингу. У попередні роки цей гонщик вже привертав до себе увагу в монокубках Porsche – у гоночній серії Porsche Mobil 1 Supercup у 2010 році він посів четверте місце у загальному заліку.