Головна навігація
Меню

Програма Porsche Approved. Мрії можуть бути реальними.

Вам набридло мріяти і хочеться скоріше сісти за кермо?

     Шановні пані та панове, "Порше Центр Харків" повідомляє про впровадження спеціальної програми Porsche Approved з діючими вигідними пропозиціями на автомобілі з пробігом. Якщо Ви ще точно не знаєте, який Porsche Вам потрібен, то за допомогою програми Porsche Approved від «Порше Центр Харків», ми допоможемо Вам знайти ідеально відповідний автомобіль, для отримання яскравих емоцій і задоволення від водіння. Для цього ми пропонуємо Вам скористатися пошуком автомобілів з пробігом на сторінці www.porsche-kharkov.com в розділі «Автомобілі з пробігом»

      Porsche Approved це можливість для Вас насолодитися поїздкою на бездоганному в технічному відношенні автомобілі, та отримати виняткову фінансову вигода при покупці. Ви вже сьогодні можете придбати автомобілі за привабливою ціною - з вигодою до 470 000 * грн.!

     Ми допоможемо адаптувати до Ваших особистих побажань також і фінансові послуги Porsche. Неважливо, чи йде мова про лізинг або кредитуванні. Наші консультанти охоче допоможуть Вам.

   Купуючи автомобіль Porsche з пробігом за програмою Porsche Approwed, Ви також отримуєте всі переваги автомобілів, кридбаних у офіційного дилера:

- Автомобіль бере участь в обов'язкових сервісних компаніях;

- Наявність інструкції дозволяє безпечно і максимально оптимально використовувати можливості Вашого автомобіля;

- Якість робіт при проведенні обслуговування і ремонту автомобіля заснована на дотриманні вимог заводу-виробника

- Можливість оформити сертифікат продовженої гарантії

  Якщо Ви сьогодні робите вибір на користь Porsche з пробігом, то завдяки Porsche Approved Ви отримуєте 100 - відсотковий Porsche. Автомобіль, шарм і чарівність остануться з вами на довгі роки.

         Подробиці Ви можете дізнатися за телефоном (057) 700-2000 у наших консультантів, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!

* Оплата в гривнях за курсом НБУ на день оплати

Офіційний  дилер Porsche в Харкові 
Порше Центр Харків
вул.Клочківська,95
т. (057) 700-20-00