Головна навігація
Меню

Новий аеродинамічний пакет для Porsche 911 Turbo і 911 Turbo S

Штутгарт. Підрозділ Porsche Exclusive пропонує аеродинамічний пакет "Aerokit Turbo" для моделей 911 Turbo. Даний пакет підвищує динамічний потенціал автомобіля і включає в себе нову оригінальну накладку переднього спойлера, задню кришку абсолютно нової конструкції з нерухомим спойлером "качиний хвіст" з бічними закрилками і висувним заднім антикрилом, яке додатково може змінювати кут свого нахилу. Виразна передня кромка спойлера з бічними  "плавниками" і характерна задня частина надають силуету 911 Turbo ще більш спортивний характер. 

Крім ефектного зовнішнього вигляду даний пакет має в першу чергу аеродинамічну функцію. У Центрі досліджень і розробок Porsche в м. Вайссах пакет "Aerokit Turbo" пройшов численні тести в аеродинамічній трубі і безпосередньо на гоночній трасі. Найважливішою метою при його розробці було поліпшення динаміки руху шляхом додаткового підвищення притискної сили при незмінному у порівнянні з серійною версією коефіцієнті аеродинамічного опору. Цим гарантується, що пакет "Aerokit Turbo" з його оптимізованою аеродинамікою ідеально інтегрується у гармонійно збалансовану загальну концепцію потужного 911-го. Так, складові компоненти пакету "Aerokit Turbo" забезпечують ще більшу притискну силу на передню та задню осі і тим самим підвищують стійкість руху, особливо на високих швидкостях. У положенні "Speed" системи адаптивної аеродинаміки сумарна притискна сила 911 Turbo на швидкості, наприклад, 300 км/год збільшується на 17 кг до 26 кг, а в положенні "Performance" на 18 кг до 150 кг.

Аеродинамічний пакет "Aerokit Turbo" пропонується у двох варіантах - у кольорі кузова або в чорному глянці. Крім компонентів пакета у колір фарбуються серійні облицювання порогів і нижня частина заднього бампера. Для другого варіанту в чорному кольорі також виконуються ще й пластини повітрозабірника в задній кришці - в тон висувному задньому антикрилу.

Аеродинамічний пакет "Aerokit Turbo" пропонується на всіх ринках для всіх моделей 911 Turbo і 911 Turbo S в якості заводської опції за програмою Porsche Exclusive і як аксесуар для дооснащення за програмою Porsche Tequipment. Гарантія на автомобіль зберігається в повному обсязі, в тому числі і при дооснащенні.