Головна навігація
Меню

Еталон у своєму класі: Porsche Cayman GT4

Штутгарт. У сімействі GT бренду Porsche з'явився новий представник – Cayman GT4. Вперше на базі Cayman створено спортивний автомобіль GT, в якому використані компоненти 911 GT3. Пройшовши коло Північної петлі Нюрбургринга за 7 хвилин і 40 секунд, Cayman GT4 став новим еталоном у своєму сегменті ринку. Цей автомобіль підтверджує той факт, що і в майбутньому компанія Porsche буде дотримуватися своєї чіткої стратегії – випускати дводверні спортивні автомобілі, розроблені в автоспортивному підрозділі в м. Вайссах.

Двигун і ходова частина, гальмівна система і аеродинаміка нового спорткара розраховані на максимальну динаміку руху. У той же час ця топова модель відрізняється типовими для всіх двомісних купе Porsche універсальністю і винятковою придатністю до повсякденної експлуатації. Cayman GT4 оснащений 3,8-літровим шестициліндровим опозитним двигуном потужністю 385 к. с. (283 кВт), запозиченим у 911 Carrera S. Передачу крутного моменту на колеса здійснює шестиступінчаста МКПП з динамічними опорами. Із 0 до 100 км/год Cayman GT4 розганяється за 4,4 секунди і розвиває максимальну швидкість 295 км/год. Витрата палива становить 10,3 л на 100 км. Занижений на 30 мм кузов і гальмівна система з великими дисками майже повністю запозичені у 911 GT3.

Відмінно підготований для кільцевої траси: перший Porsche Cayman з притискною силою на обох осях
Зовні Cayman GT4 значно відрізняється від своїх родичів, середньомоторних купе: три великі повітрезабірники у передній частині кузова і велике нерухоме заднє антикрило є компонентами аеродинамічного пакету, розробленого з метою створення притискної сили. За бажанням клієнта Cayman GT4 може бути оснащено додатковими системами, які зроблять його ще більш спортивним. У якості опцій пропонуються керамічна гальмівна система PCCB, сидіння-ковші з карбону, спеціальний пакет Sport Chrono з унікальним додатком Track Precision, а також пакет ClubSport.

Компонування салону Cayman GT4 дозволяє водієві і пасажиру відчути всі переваги динамічного руху. Цьому сприяють спортивні сидіння з відмінною бічною підтримкою, оброблені шкірою і алькантарою. Нове компактне спортивне рульове колесо Cayman GT4 забезпечує неперевершену керованість і чіткий зворотній зв'язок.

Технічна частина нового спорткара GT заснована на 911 GT3. Концептуально цей середньомоторний спортивний автомобіль у своєму класі є флагманом за динамікою руху, в якому реалізовані технічні рішення 904 GTS, 911 GT1, Carrera GT та 918 Spyder.

Спортивні автомобілі Porsche GT уособлюють зв'язок між повсякденною експлуатацією і рухом гоночним треком та яскраво демонструють спортивну суть бренду Porsche: Intelligent Performance. Чотири з п'яти спортивних автомобілів Porsche цієї класифікації експлуатуються своїми власниками як на дорогах, так і на гоночних трасах.
Світова прем'єра Cayman GT4 відбудеться на початку березня на Женевському автосалоні. Замовити модель можна вже зараз у дилерських центрах Porsche в Україні.