Головна навігація
Меню

Porsche on Track 2015. Унікальний тест-драйв та курс спортивного керування

Приєднуйтесь до команди ентузіастів!

Щоб справді зрозуміти та пізнати автомобілі Porsche, слід розкрити їхній потенціал у відповідних умовах. Тих, для яких вони були створені. Безпосередньо на гоночному треку. 

Технології спортивних автомобілів, технічна довершеність, високий динамічний потенціал та бездоганна керованість – загальновідомі основні принципи, втілені у всіх автомобілях Porsche. Проте, якщо ви думаєте, що знаєте про легендарні автомобілі все, – ви помиляєтесь. Запрошуємо вас на справжнє знайомство з Porsche на трек Формули-1 у Стамбулі! 

Цінителі адреналіну та прихильники бренду отримають унікальний досвід спортивного керування та глибше пізнають світ Porsche разом з програмою Porsche on Track. Під час участі у цьому заході ви зможете покращити навички та удосконалити техніку водіння, познайомитись з останніми прем’єрами бренду та випробовувати весь модельний ряд Porsche під керівництвом досвідчених інструкторів. Інтенсивна програма включатиме заїзди на треку, виконання вправ на ділянках Slalom і Launch Control та в екстремальних умовах на ділянці Off Road. Як результат ви отримаєте неоціненний досвід керування та вибух емоцій, можливі лише із Porsche.

Місце:          Istanbul Park, м. Стамбул, Туреччина

Дати:            І хвиля: 27-28 березня 2015 року

                       ІІ хвиля:  03-05 липня  2015 року

                       ІІІ хвиля: 14-16 листопада 2015 року

Для тесту:  28 моделей, 50 автомобілів Porsche 

Вартість:     1500 євро*

Придбати тур та дізнатись більш детальну інформацію ви можете у фахівців з продажу "Порше Центр Київ Аеропорт" за тел.: +38 044 201 911 0

*розрахунок здійснюється у гривнях за міжбанківським валютним курсом на www.winner.ua на день здійснення оплати