Головна навігація
Меню

Porsche on track 2015. Другий заїзд

Щоб справді зрозуміти та пізнати автомобілі Porsche, слід розкрити їхній потенціал у відповідних умовах. Тих, для яких вони були створені. Безпосередньо на гоночному треку. 

Технології спортивних автомобілів, технічна довершеність, високий динамічний потенціал та бездоганна керованість – загальновідомі основні принципи, втілені у всіх автомобілях Porsche. Проте, якщо ви думаєте, що знаєте про легендарні автомобілі все, – ви помиляєтесь. Запрошуємо вас на справжнє знайомство з Porsche на трек Формули-1 у Стамбулі!

Цінителі адреналіну та прихильники бренду отримають унікальний досвід спортивного керування та глибше пізнають світ Porsche разом з програмою Porsche on Track. Під час участі у цьому заході ви зможете покращити навички та удосконалити техніку водіння, познайомитись з останніми прем’єрами бренду та випробовувати весь модельний ряд Porsche під керівництвом досвідчених інструкторів. Інтенсивна програма включатиме заїзди на треку, виконання вправ на ділянках Slalom і Launch Control та в екстремальних умовах на ділянці Off Road. Як результат ви отримаєте неоціненний досвід керування та вибух емоцій, можливі лише із Porsche.

Місце:          Istanbul Park, м. Стамбул, Туреччина

Дати:           03-04 липня 2015 року

Для тесту:  28 автомобілів Porsche 

Вартість:     1575 євро*

*розрахунок здійснюється у гривнях за міжбанківським валютним курсом на www.winner.ua на день здійснення оплати