Головна навігація
Меню

Міжнародна автомобільна виставка в Нью-Йорку: світова прем'єра Boxster Spyder

Штутгарт. Компанія Porsche відкриває сезон кабріолетів 2015 року зі світової прем'єри нового Boxster Spyder. Дебют лаконічного спортивного автомобіля відбудеться на міжнародній автомобільній виставці в Нью-Йорку. Нова топ-модель відкритого двомісного автомобіля зберігає унікальність минулого Spyder, який вже набув статусу культового. Класичний тканинний тент зберіг ручний привід, а коробка перемикання передач пропонується лише в механічному варіанті.

Як справжнісінький родстер, Boxster Spyder дарує класично-спортивні відчуття від керування в поєднанні з технічними характеристиками сьогодення. Ось що це означає: жорстка спортивна підвіска із заниженням на 20 мм, гальма від 911 Carrera, «гостре» кермо та шестициліндровий двигун із робочим об'ємом 3,8 літра і потужністю 375 к. с. (276 кВт). На водія та пасажира очікують унікальні відчуття від поїздки на спортивному автомобілі – найлегшому і одночасно найпотужнішому Boxster, який демонструє видатну динаміку руху. Розгін до 100 км/год займає 4,5 секунди, а максимальна швидкість становить 290 км/год. Середня витрата палива за циклом NEDC дорівнює 9,9 л на 100 км.

В унікальному дизайні Boxster Spyder відображено стилістичні елементи легендарних спортивних і гоночних автомобілів Porsche. Так, за підголівниками по великій задній кришці проходять два ефектні виступи – нагадування про 718 Spyder 60-х років. Складаний м'який верх з частковим ручним приводом нагадує про родстери минулого. Характерний дизайн силуету автомобіля надають «плавники». Передня і задня частини запозичені у Cayman GT4.

Салон нової топ-моделі ще більшою мірою, ніж у інших Boxster, орієнтований на те, щоб подарувати водієві максимум задоволення від керування. Легкі спортивні ківшеподібні сидіння з яскраво вираженими боковинами надійно утримують водія та пасажира. Нове спортивне рульове колесо діаметром 360 мм сприяє тому, що средньомоторний родстер дозволяє керувати собою легко і точно.

З метою зниження маси автомобіля ані радіо, ані система кондиціонування не включені до стандартного обладнання, але їх можна замовити як опцію без доплати. Також за бажанням можна замовити будь-яку з аудіосистем або, наприклад, комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM) із різними спеціальними функціями.
Boxster Spyder буде доступний на ринку України з липня 2015 року. Деталі замовлення, будь ласка, дізнавайтесь у дилерській мережі Porsche в Україні.