Головна навігація
Меню

Подія: Відкриття сезону спортивних автомобілів

Прем’єра нових Відкриття сезону спортивних автомобілів 

Київ. 25 квітня п'ятдесят прихильників легендарних моделей Porsche 911 зі всієї України завітали до “Порше Центр Київ Аеропорт” для особистого знайомства із новинками модельного ряду спортивних автомобілів: динамічним Рorsche 911 Carrera GTS та культовим Porsche 911 Targa 4S.

Рorsche 911 Carrera GTS, світова прем'єра якого під час автосалону у Лос-Анджелесі у 2014 році, немов магнітом притягував погляди гостей. Ззовні автомобіль значно відрізняється від інших моделей Carrera, завдяки притаманним моделі особливостям: розширеним заднім колісним аркам та колії, 20-дюймовим колесам з центральним кріпленням, виконаним в чорному матовому кольорі, характерним елементам обробки передньої частини кузову, затемненим фарам та обробленим чорним хромом патрубкам вихлопної системи.

Екстравагантний 911 Targa поєднав класичну концепцію з інноваційним комфортом, який забезпечує новий механізм даху, робота якого була продемонстрована зацікавленим гостям під час події. На відміну від класичних представників моделі, сегмент даху нового Targa відкривається і закривається при натисканні на кнопку. При цьому повністю автоматична система дозволяє елегантно заховати тентовий елемент даху позаду задніх сидінь. Захоплення моделлю також викликає система повного приводу PTM, що гарантує моделі найвищий рівень динаміки на самих різних дорожніх покриттях і за будь-яких погодних умовах.

Окрім статичної презентації моделей на гостей заходу очікував тест-драйв у режимі “sport+” просторами Бориспільської траси. Для випробування були загартовані задньоприводні версії Porsche 911 Carrera. Динаміка та бездоганна керованість, розгін з місця до 100 км/год за 4,8 секунди, приголомшливий звук двигуна полонили учасників, які також відмітили яскраве національне брендування автомобілів, що було спеціально розроблене для проведення заходу. Яскраво доповнили захід експозиція Porsche 911 GT3 та Школа дитячого керування Porsche.