Головна навігація
Меню

J.D. Power: одинадцята поспіль перемога для Porsche

Уестлейк-Віллідж/Штутгарт. Розташований у Штутгарті виробник спортивних автомобілів Porsche насолоджується чудовою репутацією серед американських споживачів. Це підтверджують результати 20-го щорічного дослідження «Виробництво автомобілів, майстерність виконання та розробки» («Automotive Performance, Execution and Layout», APEAL), яке проводиться авторитетним американським інститутом з дослідження ринку J.D. Power. В одинадцяте поспіль Porsche став абсолютним переможцем рейтингу, і таким чином залишається для американських водіїв найбажанішим автомобільним брендом.

Так, Macan, який цього року вперше брав участь у дослідженні, без перешкод переміг у категорії компактних позашляховиків класу преміум.

Спортивний позашляховик Cayenne також має неабияку популярність серед американців, свідченням чого є п’ята поспіль перемога у категорії преміум-позашляховиків середнього розміру.

Найбільше очок у своєму класі набрав і Cayman, отримавши нагороду у категорії компактних спортивних автомобілів преміум-класу.

Минулого місяця американські власники Porsche також оголосили цей бренд найкращим у дослідженні якості автомобілів. Чудові результати у обох дослідженнях відображають поточну позитивну тенденцію на американському ринку. Протягом першої половини 2015 року автовиробник зі Штутгарта продав американцям більше 30 000 автомобілів, продемонструвавши таким чином 13%-ве зростання порівняно з першим півріччям минулого року.
Дослідження APEAL чітко свідчить про популярність автомобілів на північноамериканському ринку. В його рамках щорічно проходять опитування близько 84 000 нових водіїв з автомобілями, які отримали ліцензію між листопадом та лютим. В цілому аналізуються 95 показників у десяти категоріях. На додачу до ходових якостей та дизайну до уваги також беруться і такі аспекти, як комфорт та відповідність вимогам щоденного використання.