Головна навігація
Меню

Porsche вітає усіх шанувальників бренду з новорічними святами

Порше Центр Дніпропетровськ, вітає усіх шанувальників бренду з Новим роком та Різдвом. Ми високо цінуємо лояльність наших клієнтів та довіру до бренду, тому надзвичайно вдячні тим, хто обрав автомобілі Porsche та відданий бренду усім серцем. Ваші мрії, бажання, пристрасть змушують нас невпинно рухатися вперед та не припиняти роботу ні на мить.

Рік, що йде, запам’ятається для нас прем’єрою нової генерації легендарного Porsche 911, розширенням модельної лінійки Macan за рахунок нової версії Macan GTS, світовою прем'єрою першого електроприводного чотиримісного концепт-кара Porsche – Mission E, подвійною перемогою Porsche 919 Hybrid у перегонах 24 години Ле-Мана, здобуттям Porsche титулу абсолютного чемпіона у заліку автовиробників та пілотів у Чемпіонат світу з перегонів на витривалість серед спортивних автомобілів (FIA WEC), святкуванням 20-ї річниці Porsche Tequipment, запуском модулів «Конфігуратор» та «Пошук автомобіля» на сайті www.porsche.ua та невпинною роботою над якістю надання послуг дилерською мережею Porsche.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.Порше Центр Дніпропетровськ бажає щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Щасливого Нового року та світлого Різдва!