Головна навігація
Меню

Більш потужний та економічний: новий Porsche 911 Carrera дарує ще більше задоволення від керування

Штутгарт. Модель 911 багато десятиріч залишається найпопулярнішим спорткаром у світі. І нове покоління ідеально підготовлено до того, щоб збільшити цю перевагу. Оснащені інноваційними опозитними турбодвигунами, удосконаленою ходовою частиною з ще більш широким діапазоном між високою динамікою та комфортом, а також новою інформаційно-розважальною системою, нові моделі 911 Carrera мають для цього всі шанси. Завдяки більш ніж сорокарічному досвіду Porsche у сфері турбодвигунів - як в гоночному спорті, так і в серійних спортивних автомобілях - нові приводні агрегати для нового 911 Carrera мають найкращі показники потужності та паливної економії та забезпечують ще більше задоволення від водіння. Вперше для моделей Carrera у якості опції пропонується система управління задніми колесами, яка ще більше підвищує динаміку руху.

Зовні новий 911 Carrera відрізняється численними детальними змінами: починаючи від нових фар з чотирьохточковими вогнями денного світла і відсутності виїмок під дверними ручками до нового оформлення задньої кришки з вертикальними пластинами і новими задніми ліхтарями з характерними чотирьохточковими стоп-сигналами. У салоні новий комунікаційний центр Porsche Communication Management з мультисенсорним дисплеєм пропонує користувачеві істотно розширений обсяг функцій і суттєве спрощене управління.

Нові турбодвигуни: збільшення потужності на 20 к.с. у поєднанні з нижчим споживанням палива
Абсолютно нове покоління двигунів з подвійним турбонаддувом (бі-турбо) у новому 911 Carrera гарантує найвище задоволення від водіння і ще більш яскраві емоції: 370 к.с. (272 кВт) нового 911 Carrera тільки й чекають того, щоб по-спортивному потужно розігнати автомобіль. Двигун 911 Carrera S видає тепер 420 л.с. (309 кВт). Збільшення у обох випадках становить 20 к.с. (15 кВт). Обидва двигуни мають робочий об'єм три літри. Більш висока потужність у 911 Carrera S забезпечується за рахунок турбонагнітачів зі зміненими компресорами, особливій випускній системі і адаптивній системі управління двигуном.

Характерною рисою нових двигунів Porsche є значне збільшення крутного моменту - в обох випадках на 60 Нм. Свого максимального значення 450 Нм та 500 Нм відповідно крутний момент як в 911 Carrera, так і в 911 Carrera S досягає, починаючи з 1700 об/хв, і зберігає це значення незмінним до 5000 об/хв, забезпечуючи автомобілю чудові ходові якості. У той же час, маючи максимальну частоту обертання 7500 об/хв, нове покоління двигунів значно перевершує аналогічні показники звичайних турбодвигунів, що підкреслено типовим для Porsche насичено-мелодійним та виразним звучанням.

Кожне нове покоління 911-го у порівнянні з попереднім вражає підвищенням технічного потенціалу та економічності. Так, нове покоління майже на 12 відсотків (залежно від модифікації) більш ефективне: споживання палива на 100 кілометрів зменшено фактично на літр. Модель 911 Carrera з коробкою передач PDK споживає лише 7,4 літра на 100 кілометрів (мінус 0,8 л на 100 км), у той час як 911 Carrera S з PDK витрачає 7,7 л на 100 кілометрів (мінус 1,0 л на 100 км).

Динамічні характеристики нового Porsche 911 вражають: 911 Carrera Coupé в комплектації з коробкою передач з двома зчепленнями Porsche Doppelkupplung (PDK) і пакетом Sport Chrono розганяється з місця до 100 км/год за 4,2 секунди, випереджаючи, таким чином, свого попередника на дві десятих долі секунди. Модель 911 Carrera S з PDK і пакетом Sport Chrono долає цю еталонну дистанцію всього за 3,9 секунди (теж мінус 0,2 с). Таким чином цей «дев'ятсот одинадцятий» першим з сімейства Carrera підкорює магічну позначку в чотири секунди. Максимальні швидкості обох моделей теж виросли: у 911 Carrera максимум тепер становить 295 км/год (плюс 6 км/год), а 911 Carrera S досягає цілих 308 км/год (плюс 4 км/год).

У поєднанні з опціональним пакетом Sport Chrono модель 911 Carrera вперше оснащується перемикачем режимів руху на кермі, який запозичений з аналогічного перемикача гібридного суперспорткара 918 Spyder. Перемикач режимів руху виконаний у вигляді поворотного кільця з чотирма позиціями для включення чотирьох режимів руху: «Normal», «Sport», «Sport Plus» і «Individual». Останній дозволяє водієві в залежності від комплектації автомобіля конфігурувати свою власну, індивідуальну настройку автомобіля (наприклад, активна підвіска PASM, активні опори двигуна, алгоритм перемикання передач PDK і спортивна випускна система). У поєднанні з PDK перемикач режимів руху має ще одну додаткову кнопку, так звану «Sport Response». При її натисканні привід автомобіля заздалегідь налаштовується на максимально можливе прискорення (на 20 секунд), наприклад, перед виконанням обгону. Для цього включається оптимальна передача, і система управління двигуном на короткий час налаштовується на ще більш швидкі реакції.

Серійне оснащення: модернізована активна підвіска PASM із заниженням кузова на десять міліметрів
911 Carrera є еталоном динаміки для універсальних спорткарів. Покоління за поколінням Porsche розширює спектр ходових якостей між повсякденним комфортом і високою динамікою руху для кільцевої траси. Ходова частина, оснащена системою регулювання жорсткості амортизаторів PASM (Porsche Active Suspension Management) з новим налаштуванням і з заниженням кузова на десять міліметрів, вперше входить до серійної комплектації для всіх моделей Carrera. Це додатково підвищує курсову стійкість при швидкісному проходженні поворотів. Одночасно нове покоління амортизаторів з ще більш широким діапазоном робочих характеристик з одного боку підвищує комфорт, більш ефективно реагуючи на нерівності проїзної частини, а з іншого - покращує контакт коліс з дорогою при динамічному стилі водіння. Нові серійні колісні диски з п'ятьма вузькими здвоєними спицями комплектуються шинами зі зниженим опором коченню і більш високим динамічним потенціалом. Крім того, у всіх конфігураціях ширину задніх колісних дисків збільшено на 0,5 дюйма до 11,5 дюйма, а задні шини у 911 Carrera S тепер мають розмірність 305 міліметрів замість 295.

911 Carrera S опційно може оснащуватися активною системою управління задніми колесами, отримуючи таким чином у своє «озброєння» технологію ходової частини від моделей 911 Turbo і 911 GT3. У такій комплектації 911-й відрізняється ще більшою динамікою та точністю проходження поворотів, крім того система сприяє більшій стійкості при перестроюванні на високих швидкостях. Одночасно з цим він вражає своєю маневреністю в умовах міського руху завдяки зменшеному на 0,5 метра діаметру розвороту. Покращена керованість передається водієві через кермо нового покоління, дизайн якого повторює дизайн рульового колеса 918 Spyder. Діаметр базового рульового колеса 375 міліметрів, опціонального спортивного рульового колеса GT - 360 міліметрів. Для необмеженої практичності у повсякденній експлуатації Porsche пропонує гідравлічну систему підйому передньої частини кузова з підйомними циліндрами, інтегрованими в амортизаційні стійкі передньої осі. При натисканні на кнопку дорожній просвіт під передньою спойлерною кромкою за 5 секунд збільшується на 40 міліметрів, щоб автомобіль не зачепив носовою частиною дорожнє покриття при проїзді, наприклад, по крутих рампах в критих паркінгах.

Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management з он-лайн навігацією
До серійної комплектації нових моделей 911 Carrera входить оновлений комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM), включаючи навігаційний модуль з онлайн-навігацією і голосовим управлінням. Центр PCM оснащений 7-дюймовим кольоровим екраном, який дозволяє здійснювати управління за допомогою мультисенсорних жестів аналогічно смартфону. Так, наприклад, можливий навіть рукописний ввід. Мобільні телефони і смартфони тепер можуть підключатися також через WiFi. Вперше у центральному підлокітнику є спеціальна інтегрована підставка для смартфона, що забезпечує його зарядку й оптимальний мобільний зв'язок. Новинкою є можливість з'єднання iPhone з PCM для користування функцією Apple CarPlay.

Для ще більш оптимальної навігації у розпорядженні водія є система інформування про дорожній рух у реальному часі, що дає можливість швидко оглянути ситуацію на дорогах і гарантує своєчасну адаптацію маршруту відповідно до отриманих даних. Крім того, для кращої орієнтації у просторі, вперше інтегровано служби Google Earth і Google Street View. Іншими складовими компонентами PCM є сервіси дистанційного керування Porsche Car Connect і додаток Porsche Connect App, які дозволяють, відділено управляти окремими функціями автомобіля, зокрема, передавати місце призначення до РСМ для прокладання маршруту та використовувати послуги потокової передачі аудіо від сторонніх джерел та відтворення його через РСМ.

Нові та розширені системи допомоги водієві в якості додаткового обладнання
Нові та вдосконалені системи допомоги водієві дозволяють зробити 911 Carrera ще більш індивідуальним й повністю відповідним особистим уподобанням водія. Так, опціональний круїз-контроль тепер може виконувати помірне гальмування, щоб запобігти перевищенню заданої швидкості, наприклад, під час руху зі схилу. Адаптивний круїз-контроль (опція) у поєднанні з коробкою передач PDK тепер пропонує функцію «руху накатом»: при русі в щільному транспортному потоці зчеплення розмикаються, і автомобіль котиться без використання приводу, що дозволяє економити паливо. Опціональна система допомоги під час зміни смуги руху за допомогою радару контролює наявність транспорту позаду автомобіля і попереджає водія про автомобілі, що наближуються зі «сліпої» зони, візуальним сигналом (світлодіод в лівому і правому трикутнику кріплення дзеркала). Крім того, Porsche збільшує рівень активної безпеки спортивних автомобілів завдяки системі гальмування, що попереджає повторні зіткнення у аварійній ситуації.

Поява на ринку в грудні
Офіційна дилерська мережа Porsche розпочинає приймати замовлення на нові 911 Carrera та 911 Carrera S у кузові купе та кабріолет. Перші автомобілі буде представлено в Україні та передано клієнтам після 12 грудня 2015 року.

40-річний досвід у сфері турбодвигунів для автоспорту та серійного виробництва

Інновації та вдосконалені розробки, перевірені в екстремальних умовах автоспорту, Porsche незмінно використовує і в серійних моделях. Випробування нових двигунів для серійних спортивних автомобілів саме на гоночній трасі є гарантією їх здатності витримувати високі навантаження. Тому при розробці турбованих шестициліндрових опозитних двигунів Porsche звертається до свого вже більш ніж 40-річного досвіду в цій галузі. Так, турбонагнітач з перепускним клапаном було вперше застосовано у 1972 році в гоночному автомобілі 917/10, після чого у 1974 році, через два роки, технологія надійшла у серійне виробництво у першій моделі 911 Turbo. Те ж відбулося і з системою охолодження повітря, яка була використана в моделі 917/10 в 1974 році. У 1977 році ця технологія вперше з'явилася в серійному 911 Turbo 3.3. До наступних визначних етапів у історії турбодвигунів входить розробка послідовного турбонагнітання за допомогою двох послідовно встановлених турбокомпресорів (вперше представлено у суперкарі 959), подвійного турбонагнітання (бі-турбо) з двома паралельно встановленими турбокомпресорами (вперше представлено у 911 Turbo, type 993), а також систему регулювання впускних клапанів зі змінними налаштуваннями (вперше представлені у 911 Turbo, type 996).