Головна навігація
Меню

Porsche Macan GTS – чистокровний спортивний автомобіль серед позашляховиків

Штутгарт. Як і всі моделі Porsche, які несуть у назві ці три літери, нова GTS версія Macan натхненна автоспортом. Модернізована ходова частина, потужність на 20 к.с. більша за Macan S та посилені гальма. З точки зору потужності та крутного моменту - 360 к.с. та 550 Нм - цей автомобіль заслужено посідає місце між Macan S і Macan Turbo. Це стало можливим завдяки технічній базі, що включає в себе V6 бі-турбо двигун Macan S у поєднанні з коробкою передач Porsche Doppelkupplung (PDK) і системою Porsche Traction Management (PTM) з гнучким розподілом потужності між передньою та задньою осями. Macan GTS здійснює спринт від нуля до 100 км/год за 5,2 секунди або лише за 5,0 секунд з опціональним пакетом Sport Chrono. Максимальна швидкість автомобіля становить 256 км/год.

Macan GTS поєднує в собі високий рівень типових для Porsche динамічних характеристик та незрівнянну щоденну практичність. Занижена на 15 мм система регулювання жорсткості амортизаторів PASM (Porsche Active Suspension Management), 20-дюймові колеса у дизайні RS Spyder з матовим чорним забарвленням та шини різної ширини для передньої на задньої осей є характерними ознаками моделі GTS.

Класичні спортивні сидіння GTS з оббивкою зі шкіри та алькантари, алькантара в оснащенні інтер’єра автомобіля та спортивна вихлопна система, яка забезпечує властивий GTS звук, підкреслюють спортивний стиль. Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM) святкує свій дебют у Macan GTS. У поєднанні з опційним модулем Connect Plus, мультисенсорний дисплей пропонує онлайн навігацію з інформацією про стан руху на дорогах в реальному часі. Інтеграція смартфона з автомобілем здійснюється через Apple CarPlay.

Macan GTS можна впізнати з першого погляду за елементами зовнішнього дизайну у чорному кольорі – матові накладки на нижню частину передніх та задніх дверей у поєднанні з глянцевим виразним написом GTS поверх, а також за характерним пакетом Sport Design, що входить до базової комплектації моделі. Вперше для Macan GTS опційно пропонуються світлодіодні фари із функцією Porsche Dynamic Light System Plus. Вони гарантують оптимальне освітлення дороги за будь-яких умов.

Завдяки спеціальним якостям новий Macan GTS пропонує ще більше задоволення від водіння і ще більш яскраве відчуття Porsche. З моделлю Macan GTS, Porsche ще раз підкреслює, що Macan – це спортивний автомобіль серед компактних позашляховиків.

Продажі в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні стартують з 28 жовтня 2015 року.