Головна навігація
Меню

В Україні презентовано нову генерацію Porsche 911

Київ. 19 грудня в Україні була представлена нова генерація моделі Porsche 911 – автомобіля, який більше ніж п’яти десятиліть залишається серцем бренду Porsche. Ключова прем’єра 2015 року відбулась у дилерському центрі «Порше Центр Київ Аеропорт», який на сьогодні є найбільшим в Україні та одним із найбільших у Центральній та Східній Європі.

Урочисту подію у Києві відвідали майже 200 шанувальників легендарних спортивних автомобілів зі всієї країни. Підкреслюючи особливе значення України для компанії Porsche на європейському ринку, гостем події став представник виробника - директор з післяпродажного обслуговування та навчання Porsche Central and Eastern Europe Вільям Верок.

Він розпочав офіційну частину заходу промовою, у якій зазначив, що з випуском майже у 900 000 екземплярів Porsche 911 є лідером у продажах спортивних автомобілів по всьому світу. «Новий Porsche 911 є прикладом еволюції у дизайні та революції у технологіях. Модель є еталоном у своєму сегменті та лежить в основі створення всіх інших моделей Porsche», - зазначив Вільям Верок.

Сергій Корольов, бренд-директор Porsche в Україні, підкреслив, що нова генерація Porsche 911 демонструє кращий досвід та технологічні розробки, які були перевірені та вдосконалені в екстремальних умовах автоспорту. «911-й є втіленням унікальності та історичних надбань. Модель уособлює ключовий принцип бренду - «Intelligent Performance» - досвід створення спортивних автомобілів та поєднання цілковитих протилежностей: спорт та практичність, традиції та інновації, ексклюзивність та соціальну прийнятність, дизайн та функціональність».

Емоційне відео про досягнення, цілі та принцип Porsche завершило частину офіційних виступів. Найбільш очікуваний момент та відкриття автомобілів відбулось на фінальних секундах кульмінаційного лазерного шоу. До уваги гостей були представлені два Porsche Carrera S, у червоному та білому кольорах. Музичний супровід вечора створювала Alloise – під ритмічні акорди гості продовжили особисте знайомство з автомобілем.

Для довідки. Нові Porsche 911 дебютували у вересні 2015 року під час автосалону у Франкфурті. Нова генерація покоління 991 отримала інноваційні бі-турбо двигуни, вдосконалену ходову частину, а також новий комунікаційний центр Porsche Communication Management. Більш ніж сорокарічний досвід створення турбованих двигунів - як для гоночних автомобілів, так і для серійних спорткарів - дозволив інженерам Porsche розробити для нового 911 Carrera силові агрегати, що задають нові стандарти потужності, задоволення від водіння і ефективності. Потужність двигуна Porsche 911 Carrera становить 370 к.с. (272 кВт), а двигуна 911 Carrera S розвиває цілих 420 к.с. (309 кВт).
Вперше для моделей Carrera у якості опції пропонується система управління задніми колесами, яка ще більше підвищує динаміку руху. Зовні новий 911 Carrera відрізняється численними детальними змінами: починаючи від нових фар з чотирьохточковими вогнями денного світла і відсутності виїмок під дверними ручками до нового оформлення задньої кришки з вертикальними пластинами і новими задніми ліхтарями з характерними чотирьохточковими стоп-сигналами. У салоні новий комунікаційний центр Porsche Communication Management з мультисенсорним дисплеєм пропонує користувачеві істотно розширений обсяг функцій і суттєве спрощене управління.