Головна навігація
Меню

Porsche on Track 2016

Щоб справді зрозуміти та пізнати автомобілі Porsche, слід розкрити їхній потенціал у відповідних умовах. Тих, для яких вони були створені. Безпосередньо на гоночному треку. Технології спортивних автомобілів, технічна довершеність, високий динамічний потенціал та бездоганна керованість – загальновідомі основні принципи, втілені у всіх автомобілях Porsche. Проте, якщо ви думаєте, що знаєте про легендарні автомобілі все, – ви помиляєтесь. Запрошуємо вас на справжнє знайомство з Porsche на трек Формули-1 у Стамбулі!

Цінителі адреналіну та прихильники бренду отримають унікальний досвід керування та глибше пізнають світ Porsche разом з програмою Porsche on Track

Під час участі у цьому заході ви зможете покращити навички та удосконалити техніку водіння, познайомитись з останніми прем’єрами бренду та випробовувати весь модельний ряд Porsche під керівництвом досвідчених інструкторів. Інтенсивна програма включатиме заїзди на треку, виконання вправ на ділянках Slalom і Launch Control та в екстремальних умовах на ділянці Off Road.

Як результат ви отримаєте неоціненний досвід керування та вибух емоцій, можливі лише із Porsche!

Місце проведення:       

Центр водійської майстерності Porsche (Стамбул, Туреччина)

Дати:                    

18-20 березня (трек день: субота, 19 березня)
17-19 червня (трек день: субота, 18 червня)
11-13 листопада (трек день: субота, 12 листопада)

Розташування: 

Radisson Blu Hotel & Spa Tuzla 5*

З питань вартості та придбання туру, будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерських центрів Porsche в Україні.

Обрати дилера
Завантажити деталі подорожі Porsche on Track