Головна навігація
Меню

Весняна сервісна програма Porsche

Після зимової експлуатації або ж сезонного зберігання автомобілі Porsche необхідно підготувати до початку весняного сезону. Розпрощайтеся з зимою і її наслідками - дозвольте вашому Porsche постати у всій красі і проявити справжній характер спортивного автомобіля. Завдяки весняним пропозиціям офіційного сервісу Porsche.

Весняний огляд

Щоб цієї весни ніщо не завадило вам отримати максимум задоволення від поїздок, запрошуємо вас взяти участь у сервісній акції "Весняний огляд", що триває з 01 березня по 30 квітня 2016 року. Слідуючи чітко вивіреному листу огляду, ми перевіримо всі основні вузли та деталі, що відповідають за вашу безпеку на дорозі: від двигуна, ходової частини, кузова і приладів освітлення до зовнішнього і внутрішнього оснащення.
Ретельно розроблений на основі рекомендацій заводу-виробника і адаптований до непростих умов експлуатації в Україні, огляд включає в себе перевірку:

 - рівня робочих рідин;

 - приводного ременя;

 - акумуляторної батареї;

 - систем двигуна;

 - гальмівної системи та ходової частини;

 - кузова та лакофарбового покриття;

 - електрообладнання;

 - елементів освітлення; 

 - діагностику електронних блоків управління та професійні консультації;

Сервісна програма передбачає комплексну мийку автомобіля.  

Фіксована вартість програми «Весняний огляд» складає 600 гривень з податками.

В рамках програми «Весняний огляд» діють спеціальні умови на проведення робіт з чистки та антибактеріальної обробки системи кондиціонування вашого автомобіля Porsche.  Акційна вартість робіт складає 600 гривень з податками. 

Додаткове обладнання Porsche Tequipment

Надайте вашому Porsche ще більш спортивного, динамічного і привабливого вигляду. Забезпечте захоплюючу і безпечну подорож вашим найменшим пасажирам. Втілюйте своє сприйняття стилю в салоні і екстер'єрі вашого Porsche.
У дилерських центрах Porsche представлено широкий вибір додаткового обладнання Porsche Tequipment, яке розробляється та проходить тестування в центрі досліджень та розробок Porsche у місті Вайзах. Уся продукція перевіряється на кожній стадії розробки для бездоганної якості та довговічності, щоб відповідати найсуворішим вимогам та стандартам Porsche. Крім того, серед переліку товарів, що пропонуються власникам Porsche, можна знайти дитячі автомобільні крісла, багажники для перевезення велосипедів та човнів, а також чохли для усіх моделей (як для відкритого зберігання авто, так і для зберігання у приміщенні).

Ми також будемо раді запропонувати вам комплекти коліс Porsche Tequipment з літніми шинами. Або перевірити і встановити ваш комплект літніх коліс, а зимовий залишити на професійне зберігання.

Будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерських центрів Porsche в Україні, щоб скористатись Весняною сервісною програмою Porsche. 

Обрати дилера
   
Програма сервісу для післягарантійних автомобілів                                                                                                                             
Програма «Сервісне абонентське обслуговування Porsche»