Головна навігація
Меню

Програма сервісу для післягарантійних автомобілів Porsche

Кожен автомобіль Porsche є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і устаткування. Всі його вузли, агрегати та комплектуючі виробляються у відповідності з найвищими стандартами якості та мають унікальні властивості. Тому, обслуговування та ремонт таких автомобілів повинен проводитися тільки висококваліфікованим персоналом у спеціалізованих сервісних центрах.

Турбуючись про якісний та зручний сервіс для володарів автомобілів Porsche, що експлуатуються поза межами гарантійного строку, на постійній основі діє «Програма сервісу для післягарантійних автомобілів Porsche».

Дана сервісна програма передбачає отримання знижки на оригінальні запчастини та роботи з обслуговування, ремонту та додаткового оснащення автомобіля Porsche, а саме:

 - 20% знижки від регулярної роздрібної ціни  для автомобілів Porsche старше 3 років з дати початку гарантії на новий автомобіль;
 - 30% знижки від регулярної роздрібної ціни для автомобілів Porsche старше 5 років з дати початку гарантії на новий автомобіль.

Програма діє з 01 січня по 31 грудня 2016 року у офіційній дилерській мережі Porsche в Україні та розповсюджується на всі автомобілі модельної лінійки Porsche, у тому числі придбані не у офіційних дилерів в Україні.

За більш детальною інформацією по даній акції зверніться до вашого дилерського центру Porsche.

Обрати дилера