Головна навігація
Меню

Porsche 911 Carrera визнано кращим автомобілем у своєму класі в Україні

Київ. 22 лютого 2016 року відбулася офіційна церемонія нагородження переможців всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016», за результатами якого Porsche 911 Carrera S визнано кращим автомобілем у своєму класі. Концепція 911 вже більше 50 років користується популярністю та визнанням у всьому світі, про що свідчать численні перемоги автомобіля-легенди у престижних рейтингах та показники з продажу. 

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні» - це національний рейтинг популярності нових автомобілів. Протягом декількох місяців журналісти, покупці та просто шанувальники автомобілів визначали найкращих представників автомобільної індустрії.

Автомобіль Porsche 911 Carrera був офіційно представлений в Україні у грудні 2015 року. Нова генерація покоління 991 отримала інноваційні бі-турбо двигуни, вдосконалену ходову частину, а також новий комунікаційний центр Porsche Communication Management. Більш ніж сорокарічний досвід створення турбованих двигунів - як для гоночних автомобілів, так і для серійних спорткарів - дозволив інженерам Porsche розробити для нового 911 Carrera силові агрегати, що задають нові стандарти потужності, задоволення від водіння і ефективності. Потужність двигуна 911 Carrera S розвиває цілих 420 к.с. (309 кВт).