Головна навігація
Меню

Вовк у овечій шкурі — новий Porsche 911 R

Штутгарт. Новим 911 R компанія Porsche представила на Женевському автосалоні гармонійний спортивний автомобіль у класичному дизайні. Завдяки 4-літровому атмосферному двигуну потужністю 368 кВт (500 к. с.) та 6-ступінчастій спортивній коробці перемикання передач Porsche 911 R продовжує традицію свого попередника — гоночного автомобіля 1967 року. Автомобілі 911 R (R — Racing, у перекладі з англ. «перегони») з лімітованої серії брали участь у автопробігах, гонці Targa Florio та в перегонах, учасники яких претендували на побиття світових рекордів. Як і його легендарний попередник, автомобіль 911 R вирізняється легкою конструкцією, максимальною потужністю та дарує водію незабутній досвід керування. Лімітована серія включатиме всього 991 автомобіль. Загальна маса автомобіля складає 1370 кг, і наразі це найлегший автомобіль серії 911. Його 6-циліндровий високооборотний атмосферний двигун та механічна спортивна коробка перемикання передач підкреслюють приналежність Porsche 911 R до класу виразних високоефективних автомобілів. Створений найкращими спеціалістами з автоспорту 911 R розширює спектр можливостей автомобілів з атмосферними двигунами, таких як гоночні моделі 911 GT3 та 911 GT3 RS.

Задньоприводний 911 R з 6-циліндровим атмосферним двигуном об'ємом 4 літри нагадує модель 911 GT3 RS. Гоночний двигун забезпечує потужність 500 к. с. при 8250 об/хв та максимальний крутний момент 460 Нм на швидкості 6250 об/хв. Цей автомобіль із заднім розташуванням двигуна розганяється від 0 до 100 км/год за 3,8 с. Гармонійна легка конструкція нової моделі із серії 911 доповнюється ексклюзивною 6-ступінчастою спортивною коробкою перемикання передач. Отримати надзвичайне задоволення від керування автомобілем власники зможуть за рахунок Короткохідний механізм перемикання передач. Максимальна швидкість моделі становить 323 км/год, комбінована витрата палива - 13,3 л на 100 км.

Першокласна модель з елементами гоночного автомобіля
Модель 911 R наче була створена для проходження вузьких поворотів. Спеціальні налаштування керування стандартної задньої осі гарантують точне входження в повороти, керованість та максимальну стабільність. Самоблокуючий механічний диференціал дозволяє досягати максимальної тяги. Композитна керамічна гальмівна система Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB), яка входить до стандартної комплектації, забезпечує високу гальмівну потужність. Діаметр передніх гальмівних дисків складає рекордні 410 мм, а задніх — 390 мм. Шини з лінійки Ultra High Performance діаметром 245 мм спереду та 305 мм ззаду забезпечують чудовий контакт з дорогою. Ці шини монтуються на легкосплавні 20-дюймові матові алюмінієві диски з центральним блокуванням.

Спеціально для 911 R підрозділ Porsche Motorsport адаптував систему регулювання курсової стійкості (Porsche Stability Management, PSM). Функція подвійного зчеплення активується натисканням однієї кнопки, що дозволяє підібрати потрібну передачу при переході на більш низьку швидкість. У результаті автомобіль вирізняється істотним поліпшенням динаміки та більш високими оборотами двигуна. Для зручного щоденного використання пропонується система підйома, яка дозволяє натиском однієї кнопки збільшити дорожній просвіт під переднім мостом на 30 мм.

Загальна маса 911 R складає 1370 кг, що на 50 кг менше, ніж 911 GT3 RS. Капот та крила автомобіля виготовлені з вуглеволокна, а дах — зі сплаву магнію, що дозволяє знизити центр ваги автомобіля. Заднє скло та задні бокові вікна виготовлені з легкого пластику. Додаткові фактори, що сприяли оптимізації ваги 911 R, - зменшена вага шумоізоляції салону, заміна заднього дивану для пасажирів на два окремі сидіння, опційні система кондиціонування та аудіосистема.

Вовк у овечій шкурі. Поєднання класичної зовнішності з технологіями автоспорту класу GT
Зовні 911 R справляє враження стриманого автомобіля. На перший погляд кузов нової моделі Porsche нагадує Carrera. Передня та задня частини 911 R схожі на 911 GT3, що вказує на місце народження новинки — підрозділ Porsche Motorsport у Флахті. Крім цього, 911 R є чим похвалитися у технологічному плані, адже приводні технології були запозичені у 911 GT3 RS. Легкі елементи кузова та досконала ходова частина вперше використовувалися у 911 GT3. Автомобілем зручно керувати на будь-яких дорогах, незважаючи на те, що він не оснащений фіксованим заднім крилом. Замість нього у 911 R є задній спойлер з функцією складання, як і у моделей серії Carrera. Задній нижній дифузор, який покращує притискну силу, є стандартною характеристикою моделей ряду R. Передні та задні бризковики запозичені у 911 GT3. Спортивна система відведення відпрацьованих газів виготовлена з міцного, але легкого титану. Спойлер спереду оснащений оновленою кромкою. Логотипи Porsche з обох боків та оздоблення смугами червоного та зеленого кольорів посередині автомобіля вказують на зв'язок нової моделі з її легендарним попередником.

Центральні частини чорних ковшоподібних сидінь оздоблені тканиною з візерунком Pepita, нагадуючи про перший автомобіль з лінійки 911, який був випущений в 1960 році. Спортивне рульове колесо GT діаметром 360 мм з логотипом R повністю підпорядковується водію. Перемикання передач здійснюється в стандартний спосіб з допомогою короткого важеля перемикання передач з логотипом R та педалі зчеплення. Хромовані вставки в оздобленні інтер'єру з алюмінієвим логотипом на стороні переднього пасажира є ознакою лімітованої серії автомобілів 911 R. Характерна риса транспортних засобів класу GT — ремені для відкривання дверей.