Головна навігація
Меню

Macan Turbo з пакетом Performance очолює модельну лінію

Більше потужності, нові гальма та ще спортивніше шасі для компактного позашляховика.

Штутгарт. Macan як спортивний автомобіль у сегменті компактних позашляховиків від першого дня своєї появи установлює нові стандарти з точки зору динаміки водіння. Сьогодні Porsche підвищує ставку знову. Macan Turbo, оснащений пакетом Performance, нині очолює модельну лінію, вражаючи своїми поліпшеними ходовими якостями, підвищеною маневреністю та ще більшою емоційністю.

V-подібний шестициліндровий двигун об’ємом 3,6 л з двома турбінами розвиває 324 кВт (440 к. с.). Це на 30 кВт (40 к. с.) більше ніж у Macan Turbo, що підносить нову топ-модель на верхівку п’єдесталу модельної лінії. Macan Turbo з пакетом Performance розганяється до 100 км/год за 4,4 секунди (на 0,4 секунди швидше) і розвиває максимальну швидкість 272 км/год (на 6 км/год більше). Максимальний крутний момент також зріс на 600 Нм (на 50 Нм більше), він  доступний водієві в діапазоні між 1500 до 4500 об/хв. Це також збільшує тягове зусилля: час, необхідний для прискорення у режимі  Sport Plus від 80 до 120 км/год, зменшено до 2,9 секунди (на 0,2 с менше). У залежності від типу шин витрата пального (відповідно до NEDC) для нової топової моделі Macan становить 9,4–9,7 л/100 км.

 

Однак йдеться не лише про  збільшену потужність двигуна  Macan Turbo з пакетом Performance, а й про нову гальмівну систему, кероване та занижене спортивне шасі, пакет Sport Chrono та спортивну вихлопну систему, що входять до стандартного оснащення. Особливістю переднього мосту є гальмівні диски діаметром 390 мм, що на 30 мм більші за диски на Macan Turbo. При гальмуванні диски фіксують 6-поршневі гальмівні супорти червоного кольору. Виключно спортивні налаштування забезпечує система активного управління підвіскою Porsche Active Suspension Management (PASM), яка оптимально адаптована до заниженого на 15 міліметрів кузова автомобіля. Пневмопідвіска з функцією регулювання рівня кузова та заниженням на 10 міліметрів доступна як опція.

 

Пакет Sport Chrono піднімає продуктивність Macan Turbo на новий рівень. У режимі Sport Plus шасі, двигун і трансмісія під акомпанемент характерного звуку від спортивної вихлопної системи оптимально налаштовані на спортивну їзду. Задля досягнення максимального прискорення семиступенева трансмісія подвійного зчеплення PDK гарантує надзвичайно короткий час відгуку, оптимальні точки перемикання і збільшений крутний момент при перемиканні передач.

 

Для індивідуалізації Macan Turbo з пакетом Performance доступна низка додаткового обладнання, такого як  пакет оздоблення екстер’єру Turbo, який включає 21-дюймові колеса у дизайні 911 Turbo з пофарбованими у чорний глянець спицями, світлодіодні основні фари з системою PDLS Plus та елементи кузова у чорному кольорі. Пакет оздоблення інтер’єру Turbo пропонує чорний шкіряний інтер’єр з деталями із алькантара, карбону та рішеннями у кольорі, такі як накладки на пороги з логотипом моделі, підсвічені білим.

Macan Turbo з пакетом Performance вже доступний для замовлення у офіційних дилерів в Україні. Вартість нової топ-моделі починається від 3 092 495,00 гривень з податками.*

*Вартість вказана по стану на 05.09.2016 року та розрахована за міжбанківським курсом на веб-сайті - http://www.winner.ua/