Головна навігація
Меню

Porsche Cayenne. Відтепер на нових умовах придбання.

Від ентузіастів. Для ентузіастів.

 

Porsche. Cayenne. Цих слів досить для того, щоб викликати найбільш яскраві емоції. Безкомпромісна спортивна постать поєднана із впевненою присутністю на дорозі та потужним виглядом. Все, що можна бажати втілено у найбільш спортивному автомобілі для задоволення щоденних потреб. 

Високі динамічні характеристики, універсальність, комфорт. Виразний дизайн, інтелектуальні системи допомоги водієві, високопотужні двигуни. Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM) із онлайн-навігацією та модулем Connect Plus, бездротовим доступом до Internet та системами Apple® CarPlay.  Сayenne створений для вас особисто й одночасно для всієї родини.

Офіційна дилерська мережа Porsche відтепер пропонує вам нові умови придбання модельного ряду автомобілів Cayenne. Серед наявних версій доступні Cayenne S, Cayenne S Diesel, Cayenne GTS, Cayenne Turbo, Cayenne Turbo S та ексклюзивна серія Platinum Edition для бензинової та дизельної модифікацій Cayenne та для Cayenne S E-Hybrid.

Нові умови придбання поширюються на автомобілі в наявності на складі в Україні та у замовлення. Вигода при придбанні на нових умовах складає до 10% в залежності від модифікації автомобіля у порівнянні з попереднім ціновим позиціюванням.  

Скористайтесь зручною програмою кредитування WINNER FINANCE від компанії «Віннер Імпортс Україна» та банків-партнерів: ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "Креді Агріколь Банк".  Спеціальна програма передбачає можливість придбання автомобіля у кредит з річною ставкою у 0%.

Деталі у офіційних дилерів Porsche в Україні.

Випробувати Cayenne

Дізнатись про Cayenne

Конфігуратор Cayenne

Знайти дилера