Головна навігація
Меню

«Roadbook.» - у музеї Porsche відкрито нову спеціальну виставку

З 30 жовтня 2016 по 23 квітня 2017

Штуттгарт. Музей Porsche відчуває себе вдома не тільки в штаб-квартирі в Цуффенхаузені. Як представники марки автомобілі колекції подорожують по всьому світу. В рамках спеціальної виставки «Roadbook. Музей на колесах» працівники музею вперше відкривають шанувальникам Porsche погляд за лаштунки організаційного процесу: відвідувачі можуть дізнатись про стратегічні та  логістичні завдання, які стоять перед музеєм, - від планування розміщення автомобілів і запрошення знаменитостей як водіїв до загальної підготовки турів. Спеціальну виставку можна побачити з 30 жовтня 2016 року по 23 квітня 2017 року.

 

«Музей на колесах» подорожує по всьому світу 365 днів на рік. Щорічно музей проводить понад 200 показів автомобілів в більш ніж 30 країнах. Мальовничі фотографії є ??підтвердженням виставок по всьому світу. На прикладі 21 експоната пояснюється транспортування і логістика дорогоцінного вантажу по суші, воді і повітрю, а також технічна підготовка автомобілів і подальший догляд за ними. Одним з експонатів є Porsche 911 1966 року випуску, який у 2013 році, коли 911-й святкував свій 50-річний ювілей, фотографувався на тлі найзнаменитіших світових пам’яток. До складу спеціальної виставки також увійдуть 911 Carrera RSR, який брав участь в гонці Targa Florio на Сицилії, 911 SC Targa, який брав участь в ралі «Top City China Rallye», а також 356 A 1 600 Speedster, який проїхав по прибережних вулицях в гонці «Mille California».

 

Не тільки в процесі підготовки, а й безпосередньо на місці проведення заходу за технічне обслуговування експонатів відповідає власна музейна команда сервісу. Центральний постулат філософії музею Porsche полягає в тому, щоб якомога більше спортивних і гоночних автомобілів було на ходу. Тому майже всі роботи від сервісного обслуговування до повної реставрації музей може проводити самостійно в своїй майстерні. Відбір учасників виставки  «Музей на колесах» не менше строгий, ніж відбір автомобілів. У той час як на гоночній трасі за кермом сидять заводські пілоти, в ралі олдтаймеров на класичних Porsche беруть участь в тому числі й знаменитості. Серед найвідоміших учасників минулих років - актор і гонщик Патрік Демпсі, музикант Удо Лінденберг, актор Ріхі Мюллер, а також гонщики Марк Веббер і Дерек Белл. Фотографії та фільми на спеціальній виставці документують діяльність як механіків, так і знаменитих водіїв.

 

Таким чином, спеціальна виставка знайомить з концепцією музею Porsche. Через участь автомобілів в заходах по всьому світу експозиція виставки щотижня змінюється, так що відвідувачеві постійно відкривається нова картина. В результаті музей Porsche уособлює постійний рух і зміни. При цьому основу створює колекція автомобілів, витоки якої сягають початку 1950-х років. З усіх епох історії компанії Porsche збережені спортивні й гоночні автомобілі - від електромобілів початку XX століття до спортивних автомобілів гоночного сезону 2016. Своє місце в колекції посідають також прототипи, експериментальні розробки та серійні автомобілі. Історичні автомобілі серед усього іншого регулярно використовуються для порівняльних заїздів, конструктивних тестів, випробувань або класифікацій. Так під управлінням своїх водіїв музейні експонати виконують призначення, для якого вони колись були побудовані – вони їздять!

 

Музей Porsche відкритий з вівторка по неділю з 9:00 по 18:00. Вартість вхідного квитка становить 8 євро. Більш детальну інформацію про роботу музею та виставку можна знайти на www.porsche.de/museum.