Головна навігація
Меню

Прес-релізи

Porsche Road Tour в Україні Тест-драйв модельного ряду Porsche

З 12 по 20 травня 2017 року шанувальники спортивних автомобілів Porsche мали унікальну можливість випробувати модельний ряд автомобілів Porsche в Україні. В рамках Porsche Road Tour учасникам було запропоновано для тест-драйву найновіші моделі, зокрема 718 Boxster S, 911 Carrera S у кузові купе, Panamera Turbo нової генерації, а також Macan у двох модифікаціях - Turbo з пакетом підвищеної потужності та S.

 

Тест-драйви проходили в найбільших містах країни під керівництвом професійного інструктора, учасника перегонів Porsche GT3 Cup, Юкки Хункаворі. У Львові, Одесі та Дніпрі тест-драйв модельного ряду проходив дорогами загального користування, в наближених до повсякденної експлуатації автомобілів умовах. У Києві захід відбувся на території аеропорту «Бориспіль», а саме терміналу F. Під час тест-драйву на керувальній смузі та пероні для літаків, на секціях «Слалом», «Слалом зі зміщенням» та «Launch Control», гості мали змогу на власному досвіді пересвідчитися в неперевершеній маневреності, керованості та потужності автомобілів Porsche.

Програма динамічних презентацій Porsche Road Tour створена для знайомства з філософією бренду Рorsche, через автомобілі під час тест-драйву. Концепція заходу надає існуючим та потенційним клієнтам бренду виключну можливість протестувати актуальний модельний ряд Porsche в одному місці, дізнатись про переваги та відчути динамічні характеристики автомобілів. Формат проведення та представлені автомобілі покликані надати клієнтам унікальний досвід взаємодії з брендом. Подібні заходи проводяться на 14 європейських ринках, а відтепер і в Україні.

23.05.2017

Фотогалереї Porsche Road Tour в Україні

Львів, 12 травня 2017 р.
Львів, 12 травня 2017 р.
Одеса, 14 травня 2017 р.
Одеса, 14 травня 2017 р.
 Дніпро, 16 травня 2017 р.
Дніпро, 16 травня 2017 р.
Київ, 19-20 травня 2017 р.
Київ, 19-20 травня 2017 р.