Головна навігація
Меню
Допоміжні системи

Допоміжні системи

Система контролю смуги руху

Система контролю смуги руху застосовує камеру для стеження за дорожньою розміткою перед автомобілем. Система активується при швидкості понад 65 км/год та видає попереджувальний сигнал, якщо є загроза виїзду за межі своєї смуги.

Система допомоги при перестроюванні

Система допомоги при перестроюванні контролює простір позаду автомобіля та сліпу зону за допомогою датчиків. На швидкості від 30 до 250 км/год система попереджає водія про швидке наближення або наявність автомобіля в сліпій зоні через візуальний сигнал на зовнішніх дзеркалах. Це підвищує комфорт і безпеку, особливо при русі на автомагістралі. Проте система допомоги при перестроюванні активно не втручається в процес управління автомобілем і може бути відключена будь-якої миті.

Система кругового огляду Surround View

Система кругового огляду Surround View доповнює камеру заднього виду трьома додатковими камерами високої роздільної здатності – одна в передній частині кузова і по одній в нижній частині зовнішніх дзеркал. На основі інформації, отриманої від усіх чотирьох камер, система створює віртуальний образ автомобіля з висоти пташиного польоту і виводить його на дисплей системи PCM. Це надає водієві додаткову перевагу при паркуванні і маневруванні, оскільки система бачить навіть низькі перешкоди спереду та по обох боках автомобіля. Крім того, можна перемикатися між різними видами камер для покращення видимості, наприклад при виїзді з вузьких проходів.

Система допомоги при паркуванні ParkAssist

За допомогою звукових сигналів та переднього/заднього дисплеїв система попереджає водія про перешкоди попереду або позаду автомобіля. Датчики вбудовано в передню та задню частину автомобіля. Звуковий сигнал доповнюється візуальним попередженням на дисплеї центральної консолі, яке графічно вказує про наближення автомобіля до перешкоди.