Головна навігація
Меню
Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM)

Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM)

Комунікаційний центр PCM є центральним органом управління аудіосистемою, навігацією та комунікацією. Управління PCM здійснюється за допомогою 7-дюймового кольорового сенсорного дисплея.

У відповідь на рух руки вбудований датчик наближення вмикає сенсорний екран, що у свою чергу відображає пункти меню, які ви можете обирати одним дотиком .

Інформаційно-розважальні системи вмикаються тієї миті, коли ви під’єднуєте ваш iPhone® чи будь-який інший пристрій. Просто використовуйте інтерфейс iPhone® на центральній консолі або універсальний аудіоінтерфейс AUX в бардачку.

Вашим iPhone® чи іншим пристроєм можна керувати за допомогою центру PCM, опційного мультифункціонального керма або за допомогою голосового керування.

Для вашої особистої колекції музики CD/DVD-привід доповнено внутрішнім жорстким диском («Музичний автомат») та двома зчитувачами SD-карт. Щойно ви вставили носій, що містить аудіофайли, ви можете відтворювати їх за допомогою музичного програвача в центрі PCM.

Bluetooth®-з’єднання автоматично встановлюється з телефонами, що підтримують профіль Handsfree Profile (HFP), відтак ви можете навіть не виймати вашого телефону з кишені.

Для отримання інформації про наявність у вашому регіоні всіх функцій та послуг, зазначених вище та у розділі «Аудіосистема та комунікація», будь-ласка, скористайтеся Конфігуратором Porsche або зверніться до найближчого офіційного дилера Porsche.