Головна навігація
Меню
Система Porsche Dynamic Light System (PDLS)

Система Porsche Dynamic Light System (PDLS)

Світлодіодні основні фари із системою Porsche Dynamic Light System (PDLS)

Відмінне освітлення дороги завдяки оптимальному балансу між дальнім та ближнім світлом із додатковим освітленням поворотів. Завдяки схожості кольору з денним світлом та низьким розсіюванням світла світлодіодних основних фар із системою Porsche Dynamic Light System (PDLS) очі водія стомлюються не так швидко в порівнянні з іншими системами.

Біксенонові основні фари із системою Porsche Dynamic Light System (PDLS)

Біксенонові основні фари мають допоміжні галогенні фари, а також систему автоматичного управління динамічним діапазоном освітлення для рівномірного освітлення дороги в режимі ближнього та дальнього світла.

Система Porsche Dynamic Light System (PDLS)

Система PDLS регулює ближнє світло фар в залежності від швидкості руху. Система динамічного адаптивного освітлення скеровує світло фар у бік повороту в залежності від кута повороту керма та швидкості автомобіля. Статична функція освітлення вмикає додаткову секцію фар для кращого освітлення дороги на крутих поворотах та віражах.

Система Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)

Відмінна безпека в поєднанні зі спортивним дизайном. Світлодіодні основні фари з системою PDLS Plus доступні в якості опції. Ефективна та довговічна система PDLS Plus пропонує дві додаткові функції. Система динамічного дальнього світла активується на швидкостях понад 65 км/год. Вона виявляє транспортні засоби, що їдуть попереду та по зустрічній смузі, відтак інтенсивність і діапазон світлового конуса адаптується до дорожньої ситуації. Коли Ви наближаєтеся до перехрестя, система Intersection Assistant активує ліву та праву віражну фари, роблячи світловий конус ширшим і коротшим. Це покращує освітленість зони навколо автомобіля.