Головна навігація
Меню
Аудіосистема Burmester® High-End Surround Sound

Аудіосистема Burmester® High-End Surround Sound

Неперевершені враження від водіння мають доповнюватися відповідними акустичними ефектами. Саме це пропонує аудіосистема фірми Burmester®. Це один із найавторитетніших виробників преміум-аудіотехніки у світі зі штаб-квартирою в Берліні. Аудіосистема Burmester® High-End Surround Sound,  яка пропонується в якості опції для всіх моделей Cayenne, поєднує найсучасніші технології, безкомпромісну екстравагантність та неперевершену якість звучання. Переваги системи Burmester® визначаються низкою деталей і єдиною метою – досконалим звуком.

Ця система має такі характеристики: 16-канальний підсилювач, загальна потужність понад 1000 Вт, 16 динаміків (включно з активним сабвуфером із 300-ватним підсилювачем класу D), загальна площа мембран понад 2400 см², частотний діапазон від 30 Гц до 20 кГц. Технологія частотної фільтрації ідентична за характеристиками до домашніх акустичних систем цієї компанії.  Аналогові та цифрові фільтри оптимально підібрані та налаштовані відповідно до місця їхнього встановлення. Високочастотні динаміки пропонують чудову, чисту та ідентичну передачу високих частот з прекрасним рівнем стабільності. Всі динаміки ідеально адаптовані та забезпечують неперевершену якість звучання басів, об’ємність та чіткість імпульсів. 

У результаті Ви отримуєте природне та насичене звучання навіть за максимальної гучності. Елегантний лаконічний дизайн із гальванічним покриттям та логотипами Burmester® на динаміках промовисто свідчить про те, що зовнішність цієї аудіосистеми така само досконала, як її звучання.