Головна навігація
Меню
Ідея Cayenne

Ідея Cayenne

Ми створюємо сім’ї. Зводимо будинки. Підкорюємо гірські вершини. Досягши однієї мети, ми бачимо наступну. Хіба можливо зупинитися бодай на мить? Ні, це не для нас.
 
Урешті, все довкола нас стає ліпшим тільки тоді, коли ми докладаємо до нього рук. Чому? Тому що ми ентузіасти. Тому що нам подобається прискорюватися та створювати моменти, сповнені захоплення кожною миттю!

До чого тут автомобілі? Ні до чого.  Адже йдеться про спортивні автомобілі. Неможливо створити автомобіль без пристрасті. Як і керувати ним.

Понад усе на світі ми прагнемо швидкості. Прагнемо керувати автомобілем із пристрастю. Прагнемо автомобіля, якому з легкістю даються як щоденні поїздки, так і віражі на гоночній трасі Лагуна Сека. Воліємо автомобіля, який однаково дарує втіху як на коротких, так і на довгих дистанціях. Автомобіля, створеного для вас особисто й одночасно для всієї родини. Автомобіля, який своїм іменем перевершує решту означень: Porsche.

Шлях успіху й визнання – єдино можливий шлях для Cayenne.
Високі динамічні характеристики, п’ять дверей, універсальність, комфорт. Виразний дизайн, інтелектуальні системи допомоги водієві, високопотужні силові установки. Новий комунікаційний центр Porsche Communication Management (PCM) із навігаційним модулем та інформаційно-розважальними системами, у т.ч. з опційним модулем Connect Plus, бездротовим доступом до Internet, онлайн-навігацією, системами Apple® CarPlay та Porsche Car Connect – таким чином  Cayenne продовжує свій поступ. Просто в майбуття. Це відбувається щоразу, коли Ви повертаєте ключа в замку запалювання. Відчуваєте, як щось стартує у Вас усередині?

Новий Cayenne. Керований пристрастю.