Тест-драйв Конфігуратор Отримати пропозицію Порівняти
Головна навігація
Меню
Загальна інформація

Загальна інформація

Філософія

Автоспорт Porsche. Сутність. Принцип. Бачення

Той, хто подібно до Porsche почувається як удома на всіх гоночних трасах світу, створює гоночні спортивні автомобілі і займається автоспортом через пристрасть. Грунтуючись на традиціях. І через принцип. Принцип, на основі якого виникає надзвичайно тісний зв’язок між автоспортом і серійними спортивними автомобілями, за яким відразу ж можна здогадатися про їх походження.

Дізнатися більше

Інфраструктура автоспорту

Центр розробок у Вайссаху

7500 жителів, красива природа і один із найсучасніших центрів розробок у світі: ласкаво просимо до Вайссаху, де створюються всі моделі Porsche. Тут талант інженерів поєднується з їх пристрасною захопленістю своєю справою. Тут народжуються мрії і розробляється кожен новий автомобіль. Від найпершої ідеї до готового проекту. Від першої деталі до фінального тест-драйву. Від спортивних автомобілів до чистокровних гоночних болідів.

Дізнатися більше

Центр автоспорту Porsche у Флахті

Історія автоспорту вимірюється не годинами, днями або тижнями. Для неї потрібен тривалий час і люди, які пишуть цю історію – наприклад, наші інженери. Вони роблять це захоплено і на основі величезного досвіду, який зібраний тут, у центрі автоспорту Porsche у місті Флахт.

Дізнатися більше

Випробувальна траса

Від автомобілів серійного виробництва до гоночних автомобілів: кожен новий Porsche доповнюється своїм першим тестовим пробігом на нашій випробувальній трасі у Вайссаху, де він має довести свою придатність для доріг чи гоночного треку. Сідайте на віртуальне пасажирське сидіння та випробуйте трасу на високій швидкості.

Дізнатися більше