Тест-драйв Конфігуратор Отримати пропозицію Порівняти
Головна навігація
Меню
Філософія

Філософія

Автоспорт Porsche. Сутність. Принцип. Бачення

Той, хто подібно до Porsche почувається як удома на всіх гоночних трасах світу, створює гоночні спортивні автомобілі і займається автоспортом через пристрасть. Грунтуючись на традиціях. І через принцип. Принцип, на основі якого виникає надзвичайно тісний зв’язок між автоспортом і серійними спортивними автомобілями, за яким відразу ж можна здогадатися про їх походження.

Сутність нашої серії

Спортивний автомобіль чи гоночний автомобіль? Для нас немає різниці. Оскільки вже перший Porsche здобув перемогу в перегонах. І оскільки набуття досвіду на гоночній трасі є невід’ємною частиною розробки наших серійних автомобілів. Сутність, яка передається від автоспорту кожному автомобілю Porsche.

Через принцип. Не для престижу

Автоспорт від самого початку. Не тому, що ми мали. А тому, що ми не могли інакше. Не гнатися за славою. А постійно розширювати наш досвід на межі можливостей. Не для самоствердження. А для того, щоб постійно ставити під сумнів наші розробки. Не для престижу. А через принцип.

Гоночна лабораторія для наших ідей

Удосконалювати гоночний автомобіль для наближення до ідеалу – така була мрія Феррі Порше, яку постійно втілюють у життя наші пілоти та інженери. Створюючи нові технології. Ставлячи нові цілі. І розвиваючи нові ідеї, які потім проходять перевірку на гоночній трасі. На шляху до спорткару майбутнього.

Працювати на межі можливостей. Мобілізувати приховані резерви. Досягати успіху і вже на п’єдесталі пошани думати про подальший розвиток. Для цього знову починати все з нуля. Саме це є для нас ключем до створення чогось великого. Рухатися вперед. Відкривати нові горизонти. Цей принцип Porsche втілює вже більше 65 років. Піддавати перевірці будь-яку ідею і технологію, кожну деталь. Робити ставку не на перевірені часом складові, а на внутрішні прагнення наших співробітників. Ніколи не зупинятися. Використовувати наше минуле і традиції як джерело натхнення для створення інновацій. Знову і знову доповнюючи чарівність спортивних автомобілів ефективнішими приводами і легшими кузовами. Інакше кажучи, спільними інтелектуальними концепціями.