Головна навігація
Меню
Розважальна система Porsche для пасажирів на задніх сидіннях

Велике кіно в дорозі.

Розважальна система Porsche для пасажирів на задніх сидіннях.

Розважальна система Porsche для пасажирів на задніх сидіннях

Завжди найкращі місця

У вашому автомобілі вже встановлена розважальна система Porsche для пасажирів на задніх сидіннях? Якщо так, то прийшов час її оновити. Ви можете обладнати свій автомобіль корисними цифровими розважальними системами нового покоління. За програмою Porsche Tequipment. Розширена комплектація: кожна з двох консолей, які можна під’єднати до Інтернету, оснащена 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, а також різноманітними мультимедійними інтерфейсами. Усе це дозволить вам шукати інформацію в Інтернеті, відправляти та отримувати листи електронної пошти та дивитися цікаві фільми за допомогою додаткових бездротових навушників Porsche Bluetooth®. Завдяки розважальній системі Porsche для пасажирів на задніх сидіннях будь-яка поїздка в автомобілі перетворюється на захоплюючу подорож.

Доступні всі можливі види розваг

Огляд доступності

Panamera

Panamera

Дооснащення можливо лише в автомобілях, випущених у період з 04/2009 по 05/2015 включно, у поєднанні з уже встановленою розважальною системою Porsche для пасажирів на задніх сидіннях.

Cayenne

Cayenne

Дооснащення можливо лише в автомобілях, випущених у період з 02/2010 по 05/2015 включно, у поєднанні з уже встановленою розважальною системою Porsche для пасажирів на задніх сидіннях.

Система пошуку аксесуарів Tequipment

Асортимент аксесуарів Porsche Tequipment.

Уся інформація про розважальну систему для пасажирів на задніх сидіннях та інші продукти для вашого автомобіля знаходиться в системі пошуку аксесуарів Tequipment.

Подробиці