Епоха волі.
Епоха волі.

Ласкаво просимо у 60-ті. Десятиліття, повне динаміки. Час, коли Лазурне узбережжя стало подіумом для еліти. Саме тоді в Штутгарті-Цуффенхаузені почала створюватися історія. Будучи іконою стилю, 911 Sport Classic нагадує про ті роки й про своїх легендарних попередників: оригінальний 911 і 911 Carrera RS 2.7.

Час подоружувати

Перенесіться на Лазурний берег і знову відкрийте для себе дух минулих часів із 911 Sport Classic.

Дике серце.
Дике серце.

911 Sport Classic (WLTP)*

911 Sport Classic (NEDC)*

  12,6л/100 км   285г/км   12,8л/100 км   292г/км

 

550 к. с., задній привод, механічна коробка передач. Ця тризвучність не залишить байдужим жодного ентузіаста Porsche. Річ у тім, що така незвичайна комбінація робить 911 Sport Classic з 3,7-літровим опозитним двигуном з подвійним турбонаддувом і потужністю 405 кВт найпотужнішою на даний момент моделлю 911 з механічною коробкою передач.

Спортивний характер.
Спортивний характер.

Особливою естетичною родзинкою є широкий кузов в образі 911 Turbo з чітко розширеними задніми крилами, але без типових для Turbo бічних повітрозабірників. Ця унікальна ознака відрізняє цей автомобіль від усіх інших моделей 911.

Як раніше. Тільки сьогодні.
Як раніше. Тільки сьогодні.

Не лише привод, але й задня частина кузова викликають захват. І це цілком справедливо. Для цієї моделі характерна особлива форма антикрила, виконана у вигляді «качиного хвоста», за зразком моделі 911 Carrera RS 2.7. Виготовлений із надлегкого карбону й пофарбований подвійними смугами світло-сірого кольору, він створює неповторний образ, який змушує серця шанувальників Porsche битися частіше. 

Увага до деталей.
Увага до деталей.

Цілісний витвір мистецтва завжди живе своїми деталями. Це стосується й 911 Sport Classic. Окантування капота й даху цієї моделі ідеально поєднується з пофарбованими вручну подвійними смугами. Як і задній спойлер, обидва компоненти виготовлені з карбону.

Висока мода.
Висока мода.

Матеріал, з якого створені мрії: пепіта – чорно-біла клітинка з косими смугами, яка з'явилася в 1965 році в найпершій моделі 911. Офіційно. Адже законодавці моди з високими амбіціями могли прикрашати цим візерунком уже модель 356. Для дизайну поза часом, як і раніше, зарезервовані центральна частина сидінь і дверні панелі.

Найкращі матеріали.
Найкращі матеріали.

Двоколірний салон із чорної шкіри наппа й особливо якісної напіванілінової шкіри класичного коньячного кольору відповідає найвищим вимогам. Завдяки спеціальному дубленню шляхетна шкіра зберігає свою природну м'яку структуру. Матеріал ідеально поєднується з деревиною пакету оздоблення Paldao. Також доступні шкіряне оздоблення чорного кольору й пакет оздоблення салону шкірою.

Лише 1250 екземплярів.
Лише 1250 екземплярів.

Золотистий значок лімітованої серії з написом "911", позначенням моделі та індивідуальним номером екземпляра розташований на видному місці на декоративній накладці панелі приладів. Саме це робить кожен із 1250 автомобілів унікальним і рідкісним колекційним екземпляром.

Непідвладний часу, як 911.
Непідвладний часу, як 911.

Ви обрали іншу модель 911, але хочете повернутися до золотої ери? Пакет Heritage Design Classic поєднує в собі кілька особливостей інтер'єру 911 Sport Classic – від двокольорового шкіряного салону до клітинки «Пепіта» й класичного тахометра – і дає змогу 60-м і початку 70-х років ожити в інших формах кузова.

 

Моделі та характеристики

Обрано

911 Sport Classic

від 12 180 000 грн*

911 Sport Classic
4,1 с Прискорення 0-100 км/год
315 км/год Максимальна швидкість
550 к. с. Потужність (к. с.)
405 кВт Потужність (кВт)
Конфігуратор
Обрано

911 Sport Classic

від 12 180 000 грн*

911 Sport Classic
4,1 с Прискорення 0-100 км/год
315 км/год Максимальна швидкість
550 к. с. Потужність (к. с.)
405 кВт Потужність (кВт)
Конфігуратор

Конфігуратор

Час спливає непомітно.

Час спливає непомітно.

Зберігайте свою любов до 60-х і 70-х років не лише в серці, але й на зап'ясті. Хронограф Heritage Edition повторює конструктивні особливості 911 Sport Classic і виготовляється лише для власників спортивного автомобіля. Зроблено на замовлення. Суворо обмежена кількість.

Історія поруч.

Історія поруч.

Пориньте в епоху розкоші, першої висадки на Місяць і вільного кохання. Ілюстроване подарункове видання перенесе вас у ті часи, коли одна інновація слідувала за іншою – в житті й на гоночному треку. Завжди попереду: Porsche 911.

Heritage design.

Лімітовані колекційні моделі й комплекти оснащення, створені в дусі 50-х, 60-х, 70-х і 80-х років,
повертають до стилю минулих епох. Особливі дизайнерські рішення віддають данину поваги
культовим класичним Porsche.

Індивідуалізация.

Porsche Exclusive Manufaktur пропонує Вам багато можливостей для
індивідуалізації інтер'єру та інтер'єру. Для Вашого індивідуального
автомобіля.

Зв'яжіться з нами

Заповніть форму, щоб зв'язатися з дилером Porsche з приводу організації
тест-драйву або отримання персональної пропозиції на автомобіль, що
вас цікавить.

Зверніться до офіційного дилера Porsche для отримання додаткової інформації або
зареєструйтеся, щоб слідкувати за ексклюзивними новинами Porsche.

Наступні кроки.

Пошук дилера Porsche

Споживання палива й викиди

911 Turbo Models (NEDC)*

 

11,3-11,1
л/100 км

 

257-254
г/км