Головна навігація
Меню
Mission E
Mission E

Технічні характеристики

< 3,5 с Динаміка розгону 0–100 км/год
< 12 с Динаміка розгону 0–200 км/год
> 250 км/год Максимальна швидкість
> 440 кВт (> 600 к. с.) Потужність
> 500 км Запас ходу
800 В Напруга мережі
менш ніж 15 хв Час зарядження до 80%

Особливості та функції

Висока напруга.
Висока напруга.

Нашою метою було створити акумуляторний автомобіль, що перевершує існуючі моделі в будь-якій дорожньо-транспортній ситуації. Вражає напруга мережі – 800 В.

Це заслуга потужного електродвигуна PSM.

PSM розшифровується як Permanently Excited Synchronous Machine (синхронна машина зі збудженням від постійних магнітів) – електродвигун з надзвичайно високою питомою потужністю, високою ефективністю та стабільними динамічними характеристиками в усьому діапазоні швидкості та запасу ходу. На Taycan встановлено два такі мотори (по одному на кожну вісь) сукупною потужністю понад 440 кВт (600 к. с.).

Завдяки запасу ходу понад 500 км ви будете комфортно почуватися під час поїздок на великі відстані. А потужність цієї моделі є небаченою для спортивного електромобіля – незамінна характеристика на гоночній трасі. Можливі декілька стартів поспіль із максимальним прискоренням без втрати динаміки. У цьому випробуванні на витривалість існуючі електромобілі зазвичай втрачають потужність і, як наслідок, швидкість разом із кожним новим стартом.

500 км автономності.
500 км автономності.

Завдяки запасу ходу понад 500 км (за циклом NEDC) автомобіль Taycan Cross Turismo готовий до будь-якої незапланованої поїздки. А новаторська 800-вольтна технологія дає змогу зарядити акумулятор до запасу ходу 400 км за якісь 15 хвилин.

Звичайне заряджання.
Звичайне заряджання.

Надзвичайно швидко.

Напруга мережі – 800 В, тоді як для подібних автомобілів типовим значенням є 400 В. Але хіба Porsche – це типовий автомобіль? Технологія турбозаряджання Porsche робить заряджання за напруги 800 В на станціях із постійним струмом набагато швидшим, ніж звичайно: щоб зарядити акумулятор до 80%, достатньо 15 хвилин. Іншими словами, приблизно за чотири хвилини заряджання запас ходу збільшується десь на 100 км.

Але акумулятор також можна зарядити на звичайній громадській зарядній станції чи вдома – за допомогою спеціального кабелю та роз’єму, схованого біля переднього крила.

Футуристична мова дизайну.
Футуристична мова дизайну.

Стрімка лінія даху разом із лінією бокових вікон у типовому стилі Porsche надають автомобілю Taycan характерний профіль Porsche. Задні двері, що відчиняються назад, полегшують посадку та демонструють суцільність конструкції кузова.

Розширення границь.
Розширення границь.

Компактні електродвигуни, акумулятор, установлений на днищі кузова, відсутність двигуна внутрішнього згоряння, вихлопної системи, трансмісійного тунелю… Це чудова нагода переосмислити існуючі концепції дизайну, зокрема гармонійну комбінацію типової мови дизайну Porsche й оптимізованої аеродинаміки.

Пласка форма капоту демонструє зв’язок нової моделі з культовим Porsche 911. Вертикальні повітрозабірники для «повітряної шторки» біля передніх коліс підсилюють ауру динамізму.

Якщо дивитися на Taycan Cross Turismo збоку, ви негайно впізнаєте в ньому Porsche завдяки виразним заднім крилам і надзвичайно спортивний лінії Fly Line.

Дверні ручки втоплені в кузов та автоматично розкладаються, коли ви підходите до автомобіля. Зарядний порт з електричним відчиненням, установлений по обох боках автомобіля, чудово вписується в дизайн та робить заряджання зручним у будь-якій ситуації.


Ідеальний центр ваги.
Ідеальний центр ваги.

Динаміка справжнього спортивного автомобіля (особливо у чотиридверному спортивному седані), звичайно, потребує більшого, ніж просто потужність. Вона потребує легкої конструкції з оптимальним розподілом маси й низьким центром ваги.

Акумуляторна батарея, встановлена під днищем кузова та зроблена використанням літій-іонної технології, у довжину займає все місце між передньою та задньою осями, забезпечуючи оптимальний баланс. Більш того, центр ваги всього автомобіля є надзвичайно низьким. Обидва ці чинники значно підвищують динамічні характеристики та додають цій моделі властивостей справжнього спортивного автомобіля.

Бiльше iнформацii

Бiльше iнформацii

Дізнатися першим про актуальні новини