Головна навігація
Меню

Клієнтський автоспорт

Моносерії Porsche

Міжнародні моносерії

Понад 25 років, понад 1000 перегонів – і лише одне відчуття. У моносеріях Porsche пілоти Porsche на 5 континентах отримують захоплення від автоспорту та разом зі своїми командами допомагають створювати історію автоспорту.

Дізнатися більше

Суперкубок Porsche Mobil 1

Суперкубок Porsche Mobil 1 – це флагманська серія серед 20 моносерій Porsche по всьому світу.
Кубок є частиною чемпіонату світу «Формула – 1» Міжнародної автомобільної федерації FIA, тому професійні команди і пілоти змагаються у найшвидшому заводському Кубку на  високопотужних гоночних автомобілях, які відповідають технічним вимогам перегонів.

Дізнатися більше

Автоспорт класу GT

Міжнародні спортивні серії GT

Наприкінці 90-х Porsche став рушійною силою для відродження міжнародного автоспорту класу Gran Turismo (GT).
З тих пір було налагоджене успішне співробітництво з клієнтськими командами: клієнтські команди Porsche регулярно завойовують перемоги у численних чемпіонатах та важливих перегонах на довгу дистанцію класу GT.

Дізнатися більше

Кубок Porsche

Кожного сезону Кубок Porsche удостоюють честю найвидатніші клієнтські гонщики Porsche. Створений самим Феррі Порше, він проходить кожного року, починаючи з 1970-го року.
Щорічно найуспішніші пілоти отримують від Porsche грошові винагороди загальною вартістю 130 000 євро, а переможець – ще й автомобіль Porsche. Така підтримка для клієнтського автоспорту практично не має аналогів у світі.

Дізнатися більше

Racing cars

911 RSR
911 RSR
911 GT3 R
911 GT3 R
911 GT3 Cup
911 GT3 Cup
911 GT3 Cup (991 II)
911 GT3 Cup (991 II)
Cayman GT4 Clubsport
Cayman GT4 Clubsport