Головна навігація
Меню
Центр автоспорту Porsche у Флахті

Центр автоспорту Porsche у Флахті

Історія автоспорту вимірюється не годинами, днями або тижнями. Для неї потрібен тривалий час і люди, які пишуть цю історію – наприклад, наші інженери. Вони роблять це захоплено і на основі величезного досвіду, який зібраний тут, у центрі автоспорту Porsche у місті Флахт.

У цьому сучасному комплексі, розташованому в безпосередній близькості від центру розробок у Вайссаху, створюються досконалі гоночні автомобілі світу. Серед них – 911 GT3 Cup, 911 RSR і 919 Hybrid – 17-й переможець у загальному заліку 24-годинних перегонів у Ле-Мані. Тут не просто збираються в єдине ціле двигун, коробка передач і підвіска. На більш ніж 12 000 квадратних метрів у пронизаних світлом цехах автомобілі розробляються, що називається, з чистого аркуша. Від першого начерку до останнього кола на випробувальній трасі компанії. Тут не доводиться далеко ходити: наприклад, усі відділи, які займаються розробкою прототипів LMP1, знаходяться під одним дахом. У майстерні вирішуються питання дизайну і ведуться роботи зі збірки. В аеродинамічній трубі і на випробувальних стендах моделюються реальні умови експлуатації. Розроблена власними силами високовольтна система дозволяє тестувати та ідеально адаптувати одну до одної найостанніші розробки. Ще один важливий компонент: автосимулятор. На ньому моделюються технічні зміни, які потім випробовуються нашими заводськими пілотами. Свій підрозділ є навіть для налагодження дій на піт-стопах. Майже в реальних умовах команди вчаться вести боротьбу за кожну соту частку секунди.

Все це перетворює Флахт на колиску автоспорту. Це – місце народження кожного гоночного Porsche. Тут знаходиться джерело нових технологій. А мета при цьому завжди одна: створити спортивний автомобіль майбутнього.

Симулятор водіння

Симулятор водіння